Taryfy PGE dla firm

Taryfy PGE dla firm

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

praca_w_domu Taryfy PGE dla firm

Poniżej znajdziesz informacje na temat oferty Polskiej Grupy Energetycznej (PGE) energii elektrycznej dla firm oraz informacje na temat tego, jak mniej płacić za zużycie prądu.

Oferta energii elektrycznej PGE dla firm

W skład Grupy PGE wchodzi operator systemu dystrybucji (OSD) energii elektrycznej, czyli dostawca prądu, na terenie Polski południowej i wschodniej, oraz sprzedawcą prądu, działający na terenie całej Polski.

Przeczytaj, czym się różnią dostawa od sprzedaży prądu.

To, że PGE sprzedaje prąd na terenie całego kraju oznacza, że możesz wybrać usługi tej firmy niezależnie od miejsca, w którym znajduje się Twoja firma (a dokładniej Twój punkt poboru energii i licznik(i) energii elektrycznej). Możesz więc wybrać PGE niezależnie od tego, czy interesuje Cię taryfa dla małych (np. całodobowa C11 lub dwustrefowa C12a), średnich (całodobowa C21 lub dwustrefowa C22a) czy dużych firm (np. b21, b22, b23 lub a23).

Przeczytaj, jakie są taryfy dla firm PGE, w tym cenniki dla taryf C11, C12a i C21.

Taryfa dystrybucyjna PGE

Opłaty dystrybucyjne i wszystkie inne koszty związane z dystrybucją energii elektrycznej są dokładnie opisane w taryfie dystrybucyjnej publikowanej na koniec każdego roku przez PGE Dystrybucja S.A. Należy pamiętać, że dostawcy prądu nie można zmieniać – zmienić można sprzedawcę prądu.

Jak wybrać niższą cenę prądu?

Zmieniać sprzedawcę prądu w Polsce można od czasu liberalizacji rynku energii elektrycznej i utworzenia URE w 2007 roku. Obecnie istnieje wielu konkurujących między sobą sprzedawców prądu. Każdy z tych sprzedawców ma własny cennik i zdecydowana większość sprzedawców oferuję szeroką paletę taryf prądu, w tym na przykład taryfy C11, C12a oraz C21. Zanim wybierzemy PGE warto więc zapoznać się z cenami energii elektrycznej u innych sprzedawców i porównać oferty. Wielu sprzedawców ma w swojej ofercie znacznie niższe ceny prądu dla firm, niż PGE – a niższa cena prądu to niższe koszty zakupu energii elektrycznej (wyłączając koszty dystrybucji prądu)!

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę