O nas

O nas

Szanowni Państwo,

Wzrost cen energii uderza w rentowność polskich spółek. Zdajemy sobie sprawę z wyzwań, które obecna sytuacja energetyczna stawia przed Państwa firmami. Wspieramy firmy w zakupie tańszej energii elektrycznej i tańszego gazu w ramach produktów dopasowanych do Państwa potrzeb. Nasi dostawcy produkują energię ze źródeł odnawialnych. Jeśli reprezentują Państwo firmę z rocznym zużyciem energii/gazu od 30 MWh do 1 GWh, najprawdopodobniej jesteśmy w stanie Państwu pomóc.

Produkty dopasowane do potrzeb firm

Przedstawiamy następujące produkty:

  • stała cena w ramach umowy na okres od roku do 6 lat w przypadku energii elektrycznej i od roku do 3 lat w przypadku gazu ziemnego,
  • cena zmienna według notowań na Towarowej Giełdzie Energii z możliwością jednorazowego przejścia na stałą cenę,
  • stała cena kwartalna, z możliwością wyboru momentu zakupu energii elektrycznej na kolejny kwartał i jednorazowego przejścia na stałą cenę do końca okresu umownego,
  • umowa prosumencka z możliwością sprzedaży nadwyżek energii i zakupu brakującej energii w stałej cenie dla prosumentów.

Oferty od rzetelnych dostawców

Przedstawiamy oferty jedynie od dostawców, którzy są w stanie zagwarantować warunki umowne. W przypadku umów z ceną gwarantowaną, nasi dostawcy zabezpieczają cenę kupując całość wolumenu energii przed rozpoczęciem sprzedaży.

Brak formalności po stronie klienta

Do zmiany sprzedawcy energii i wykonania umowy wystarczy nam Państwa podpis.

Zapraszamy do złożenia zapytań przez nasz formularz kontaktowy. W odpowiedzi, neodpłatnie przedstawimy Państwu najlepsze oferty.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Dobry Prąd

Możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu. Wypełnij formularz aby sprawdzić tańsze oferty prądu dla Twojej firmy:

Jak to działa?

dobryprad.pl jest portalem energetycznym działającym od 2015 roku jako porównywarka ofert energetycznych dla klientów biznesowych. Nasz obszar działania to porównywanie ofert sprzedaży energii elektrycznej i gazu dla firm.

Współpracujemy z wytwórcami i sprzedawcami energii elektrycznej i gazu. Dzięki temu możemy porównać oferty i przedstawić Państwu najkorzystniejsze z nich. Jako klient, za porównanie ofert nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Kiedy wybiorą Państwo jedną z przedstawionych przez nas ofert, otrzymamy prowizję od wybranego sprzedawcy.

Nasi Partnerzy:

MIT Entreprise Forum CEE jest programem akceleracyjnym powiązany z wyższą uczelnią amerykańską Massachusetts Institute of Technologies i działający na rzecz firm technologicznych z Europy Środkowej i Wschodniej. Program akceleracyjny przydziela wsparcie finansowe, prawne i doradcze założycielom firm innowacyjnym i wspiera ich w rozwoju działalności na rynkach zagranicznych, a szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Dobry Prąd był uczestnikiem programu MIT Entreprise Forum CEE zimą 2020-2021 roku.

Ethy to globalna eko-społeczność, tworząca eko-mapę świata Ethy Maps i holistyczną eko-edukację Ethy Life. Razem z Ethy tworzymy treści edukacyjne na temat oszczędzania energii i rozwoju energii odnawialnej.

Festiwal wibracje to największy w Polsce festiwal dotyczący holistycznego, naturalnego, dbania o siebie i swoje otoczenie w zakresie ekologii i rozwoju. W 2020 roku, jako partner Festiwalu, Dobry Prąd przedstawi uczestnikom najkorzystniejsze ekologiczne rozwiązania energetyczne.

Skontaktuj się z nami:

Dobry Prąd Technologies Sp. z o.o.

KRS: 0000867842

NIP: 1133022604

REGON: 387506975

Adres siedziby: Aleja Stanów Zjednoczonych 34/51, 04-036 Warszawa

Adres do korespondencji: Ul. Werbeny 11a, 05-410 Józefów

Email: [email protected]

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę