Taryfy INNOGY dla firm

Taryfy INNOGY dla firm

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

praca_w_domu Taryfy INNOGY dla firm

Poniżej znajdziesz informacje na temat oferty energii elektrycznej RWE dla firm oraz porady, jak płacić mniejsze rachunki za energię.

Oferta energii elektrycznej RWE dla firm

W ramach Grupy RWE działa operator systemu dystrybucji (OSD) energii elektrycznej, czyli dostawca prądu na terenie Warszawy, oraz sprzedawcą prądu, oferujący usługi na terenie całej Polski.

Przeczytaj, czym różnią się dostawa od sprzedaży prądu.

Ponieważ, zgodnie z tym, co zostało napisane wyżej, RWE sprzedaje prąd na terenie całego kraju, możesz wybrać tego sprzedawcę prądu niezależnie od miejsca, w którym znajduje się Twoja firma. Możesz wybrać ofertę RWE niezależnie, czy interesuje Cię taryfa dla małych (np. całodobowa C11, dwustrefowa C12a), średnich (np. całodobowa C21, dwustrefowa C22a) czy dużych firm (np. B21, B22, B23 lub A23).

Przeczytaj, jakie są taryfy dla firm w ofercie RWE i sprawdź między innymi cenniki taryf C11, C12a i C21.

Taryfa dystrybucyjna RWE

Opłaty dystrybucyjne i wszystkie inne koszty związane z dystrybucją (czyli dostawą) prądu są opisane w taryfie dystrybucyjnej publikowanej na koniec każdego roku przez firmę RWE Stoen Operator (czyli spółkę z grupy RWE odpowiadającą za dystrybucję energii elektrycznej). Kluczowe jest aby pamiętać, że nie można zmieniać dostawcy prądu – zmienić można jedynie naszego sprzedawcę prądu.

Jak wybrać niższą cenę prądu?

W Polsce od liberalizacji rynku energii elektrycznej i utworzenia URE w 2007 roku można zmieniać sprzedawcę prądu wybierając między innymi jednego z nowych sprzedawców energii elektrycznej. Ważne jest, żeby pamiętać, że każdy sprzedawca ma własny cennik, w którym są zawarte ceny dla wielu taryf, w tym na przykład dla taryf C11, C12a czy C21.

Interesuje Cię taryfa dla gospodarstw domowych, np. G11, G12, lub budowlana? Dowiedz się również, jakie ceny oferuje RWE dla domu!

Wielu sprzedawców ma w swojej ofercie znacznie niższe ceny prądu dla firm, niż RWE – a niższa cena kilowatogodziny (kWh) to niższe koszty zakupu energii elektrycznej (wyłączając koszty dystrybucji prądu). Zanim więc wybierzesz RWE jako swojego sprzedawcę prądu dobrze jest zapoznać się z cenami energii elektrycznej u innych sprzedawców i porównać oferty!

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę