Taryfy dla firm TAURON

Taryfy dla firm TAURON

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

kalkulator_biuro2 Taryfy dla firm TAURON

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat taryf energii elektrycznej dla firm w ofercie firmy TAURON oraz informacje na temat tego, jak ograniczyć wydatki na energię Twojej firmy.

Oferta energii elektrycznej TAURON dla firm

TAURON jest dostawcą prądu na terenie Polski południowej i jednocześnie sprzedawcą prądu działającym na terenie całego kraju.

Dowiedz się więcej, czym się różnią dostawa od sprzedaży prądu.

Ponieważ TAURON jest sprzedawcą prądu działającym na terenie całego kraju, to niezależnie od miejsca, w którym znajduje się Twoja firma możesz wybrać ofertę TAURONu, niezależnie od tego, czy interesuje Cię taryfa dla małych (np. jednostrefowa C11 lub dwustrefowa C12a), średnich (C21 lub C22a) czy dużych firm (np. b21, b22, b23 lub a23).

Przeczytaj, jakie są taryfy dla firm TAURONu, w tym cenniki dla taryf C11, C12a i C21.

Taryfa dystrybucyjna firmy TAURON

Opłaty dystrybucyjne są opisane w taryfie dystrybucyjnej, publikowanej co roku przez Tauron Dystrybucja, czyli spółkę z Grupy Tauron zajmującą się dostawą prądu. Warto jednak pamiętać, że nawet, jeżeli uznamy, że opłaty za dystrybucję są zbyt wysokie to nie możemy zmieniać dostawcy prądu – można jedynie zmieniać sprzedawcę prądu.

Jak wybrać niższą cenę prądu?

Zmieniać swojego sprzedawcę prądu można od 2007 roku (od czasu liberalizacji rynku energii elektrycznej i utworzenia URE). Na rynku funkcjonuje obecnie wielu konkurujących między sobą sprzedawców prądu, którzy mają różne cenniki, na przykład dla taryfy C11, C12a czy C21. Dlatego zanim wybierzesz firmę TAURON jako swojego sprzedawcę prądu warto zapoznać się z cennikami innych sprzedawców prądu i zrobić sobie porównanie ofert. Wielu sprzedawców proponuje dzisiaj znacznie niższe ceny prądu dla firm, niż TAURON. Umożliwia to zmniejszenie kosztów zakupu energii elektrycznej (wyłączając koszty dystrybucji prądu) o nawet 30% rocznie.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę