Taryfy dla firm ENERGA

Taryfy dla firm ENERGA

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

kalkulator_biuro2 Taryfy dla firm ENERGA

Poniżej dowiesz się więcej o ofercie ENERGI dla firm oraz przeczytasz nasze porady dotyczące tego, jak zmniejszyć wydatkim jakie Twoja firma ponosi na energię.

Oferta energii elektrycznej ENERGA dla firm

ENERGA jest operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD), czyli dostawcą prądu, na terenie Polski centralnej i północnej. Jest to również sprzedawca prądu oferujący swoje usługi na terenie całego kraju.

Dowiedz się, jaka jest różnica między dostawą a sprzedażą energii elektrycznej.

Ponieważ ENERGA jest sprzedawcą prądu działającym na terenie całego kraju to możesz podpisać z tą firmą umowę sprzedaży prądu bez ograniczeń geograficznych, to jest niezależnie od miejscowości, w której znajduje się Twoje firma. ENERGA oferuje firmom szeroką paletę taryf energii elektrycznej i możesz wybrać zarówno taryfę dla małych (np. jednostrefowa C11 lub dwustrefowa C12a), średnich (całodobowa C21 lub dwustrefowa C22a) czy dużych firm (do których należą np. B21, B22, B23 lub A23). Dotyczy to firm ze wszystkich sektorów, niezależnie od tego, czy Twoja firma jest sektora przemysłu czy z sektora usług.

Przeczytaj, jakie są taryfy dla firm w ofercie ENERGI, w tym cenniki dla taryf C11, C12a i C21! Przeczytaj też, jaki jest cennik ENERGI dla gospodarstw domowych dla taryf G11 i G12.

Jeżeli budujesz dom to odpowiednia będzie dla Ciebie jedna z taryf prądu budowlanego. Przeczytaj również o tym, jak przyłączyć się do sieci elektroenergetycznej.

Taryfa dystrybucyjna firmy ENERGA

Jako dostawca energii elektrycznej ENERGA publikuje co roku swoją taryfę dystrybucyjną, w której zamieszcza wysokość poszczególnych opłat dystrybucyjnych.

Można w tym miejscu przypomnieć, że niezależnie jednak od wysokości tych opłat nie można zmieniać dostawcy prądu – zmieniać można jedynie sprzedawcę prądu.

Jak wybrać niższą cenę energii elektrycznej dla swojej firmy?

Od czasu liberalizacji rynku energii elektrycznej i utworzenia URE można zmieniać swojego sprzedawcę energii elektrycznej. Zanim więc wybierzesz jedną z ofert firmy ENERGA warto porównać cenniki innych sprzedawców prądu. Istotnie, wielu sprzedawców proponuje dzisiaj niższe ceny prądu dla firm, niż ENERGA. Umożliwia to znaczne obniżenie swoich kosztów zakupu energii elektrycznej (wyłączając koszty dystrybucji prądu) o nawet ponad 30% rocznie!

Jeżeli chcesz mniej płacić za prąd to rozwiązaniem może być też zmiana taryfy energii elektrycznej. Przeczytaj o tym, jaką wybrać taryfę i jak zmienić taryfę energii elektrycznej dla firm.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę