Taryfy ENEA dla firm

Taryfy ENEA dla firm

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

magazyn Taryfy ENEA dla firm

Poniżej znajdziesz informacje na temat oferty energii elektrycznej firmy ENEA dla firm oraz dobre rady dotyczące tego, jak płacić mniejsze rachunki za energię w Twojej firmie.

Oferta energii elektrycznej ENEA dla firm

W ramach Grupy ENEA działa operator systemu dystrybucji (OSD) energii elektrycznej, czyli dostawca prądu na terenie Polski zachodniej i połnocno-zachodniej, oraz sprzedawcą prądu, który oferuje swoje usługi na terenie całego kraju.

Czy wiesz, czym różnią się dostawa od sprzedaży prądu?

ENEA sprzedaje prąd na terenie całego kraju. Dlatego możesz wybrać tego sprzedawcę prądu niezależnie od miejsca, w którym znajduje się Twoja firma. Możesz wybrać ofertę firmy ENEA niezależnie od taryfy, która Cię interesuje (firma w swojej ofercie między innymi taryfy C11, C12a, C21, C22a, B21, B22 czy B23).

Przeczytaj, jakie są taryfy w ofercie firmy ENEA.

Taryfa dystrybucyjna ENEA

Opłaty dystrybucyjne i inne koszty związane z dostawą (dystrybucją) energii elektrycznej są zawarte w publikowanej co roku przez ENEA Operator (czyli spółkę z grupy ENEA odpowiadającą za dystrybucję prądu) taryfie dystrybucyjnej. Kluczowe jest aby pamiętać, że nie można zmieniać dostawcy prądu – zmienić można jedynie naszego sprzedawcę prądu.

Jak wybrać niższą cenę prądu?

Czy wiesz, że od 2007 roku można zmieniać swojego sprzedawcę prądu i wybierać spośród wielu sprzedawców energii elektrycznej? Każdy sprzedawca ma własny cennik, w którym są zawarte ceny dla wielu taryf, w tym na przykład dla taryf C11, C12a czy C21. Wybór tańszego sprzedawcy prądu może pozwolić na zmniejszenie swojego rocznego kosztu zakupu prądu o nawet 30 proc.!

Jeżeli interesuje Cię taryfa dla gospodarstw domowych, np. G11, G12, lub budowlana to warto dowiedzieć się, jakie ceny oferuje ENEA dla domu!

Wielu sprzedawców oferuje znacznie niższe ceny za kilowatogodzinę (kWh), niż ENEA, a niższa cena prądu to niższe koszty zakupu energii elektrycznej. Zanim więc wybierzesz ENEA jako swojego sprzedawcę prądu warto przejrzeć ceny energii elektrycznej w ofercie innych sprzedawców i dokonać porównania!

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę