Taryfa C12a cennik INNOGY

Taryfa C12a cennik INNOGY

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Na tej stronie dowiesz się, jaka jest cena za kilowatogodzinę (kWh) w ramach dwustrefowej taryfy energii elektrycznej C12a w ofercie firmy Innogy. Przeczytasz również o tym, jak zrobić, żeby Twoja firma płaciła mniejsze rachunki za prąd.

Cechy taryfy C12a

Dla kogo jest odpowiednia taryfa C12a? Jest to taryfa dla małych i średnich firm o mocy umownej mniejszej, niż 40 kilowatów (kW). Taryfa C12a jest dwustrefowątaryfą energii elektrycznej która dzieli dobę na godziny szczytu i poza szczytem – oznacza to, że inna będzie cena za kilowatogodzinę (kWh) w zależności od tego, czy zużycie energii ma miejsce w godzinach szczytu (przykładowo, w okresie letnim są to godziny 08:00 – 11:00 i 20:00 – 21:00), czy poza szczytem (podobnie, w okresie letnim są to godziny 11:00 – 20:00 i 21:00 – 08:00).

Dobrze jest potwierdzić bezpośrednio z Innogy dokładne godziny, w których obowiązują poszczególne strefy czasowe. Godziny te można też sprawdzić w aktualnej taryfie dystrybucyjnej Innogy.

Warto wiedzieć, że taryfa C12a jest również dwustrefową taryfą prądu budowlanego, czyli taryfą dla klientów indywidualnych, którzy budują dom, garaż, lub innego rodzaju nieruchomość.

Cennik taryfy C12a u Innogy

Jaka jest cena kWh taryfy C12a w firmie Innogy? Poznaj ceny za kWh taryfy C12a i innych taryf dla firm!

Jak płacić mniejsze rachunki za prąd?

Od kiedy polski rynek energii elektrycznej został zliberalizowany w 2007 roku, ceny prądu dla firm nie są już zatwierdzane przez Urząd Regulacji Energetyki (URE zatwierdza jedynie taryfy dla domu, czyli takie taryfy, jak G11 czy G12). Dzięki temu nowi sprzedawcy prądu, aby przyciągnąć klientów firmowych atrakcyjnymi cenami, oferują dzisiaj często znacznie lepsze ceny energii elektrycznej, niż Innogy.

Dlatego jednym z najlepszych sposobów na to, żeby mniej płacić za prąd jest zmiana sprzedawcy prądu na jednego z tańszych sprzedawców.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę