Taryfa C12a cennik

Taryfa C12a cennik

Taryfa C12a jest dwustrefową taryfą prądu dla małych i średnich firm. Jeżeli chcesz, żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd, to znajdziesz w tym tekście informacje o cennikach polskich sprzedawców prądu, które pozwolą Ci ofertę tańszej energii elektrycznej: ceny za kilowatogodzinę (kWh) oraz inne opłaty i koszty.

Czy wiesz że Twoja firma może płacić mniejsze rachunki za prąd ? Wyślij nam fakturę energii, lub taryfę i zużycie energii w MWh Twojej firmy na [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Spółka z rocznym zużyciem 132 MWh może zaoszczędzić 5 097,45 zł netto rocznie zmieniając sprzedawcę energii. Zmiana sprzedawcy prądu jest z nami prosta i bezpłatna.

Cenniki taryfy C12a

Taryfa C12a jest, obok taryfy C11, jedną z najpopularniejszych taryf dla małych firm. Jest to taryfa dwustrefowa, przeznaczona dla małych firm.

Zastanawiasz się, czy bardziej opłaca Ci się taryfa dwustrefowa (taka, jak C12a) czy raczej taryfa jednostrefowa, taka, jak C11Przeczytaj więcej o różnicach między C12a i C11.

C12a znajduje się w ofercie znacznej większości sprzedawców energii elektrycznej. Warto szczególnie porównać cenniki nowych sprzedawców, którzy proponują często znacznie niższe ceny za kWh, niż tradycyjni sprzedawcy jak ENEA, ENERGA, PGE, RWE lub TAURON.

Różnice w cenach między tradycyjnymi a nowymi sprzedawcami prądu wynikają w dużej mierze z tego, że w ostatnich latach został zliberalizowany rynek energii elektrycznej. Od tamtego czasu Urząd Regulacji Energetyki (URE) nie zatwierdza już taryf energii elektrycznej dla firm i nowi sprzedawcy zyskują klientów często bardzo atrakcyjnymi cenami. Liberalizacja rynku zakłada również, że można dowolnie wybierać i zmieniać sprzedawcę prądu. Umożliwia to dowolny wybór tańszej oferty dla firmy.

Sprawdź, jakie są cenniki oraz ceny taryfy C12a u firm takich, jak ENEA, ENERGAPGERWE czy TAURON.

Jak wybrać tańszą ofertę taryfy C12a?

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

Jak znaleźć lepszą i niższą cenę taryfy C12a? Należy zapoznać się z cennikami obecnych na rynku sprzedawców, porównać je i wybrać najkorzystniejszą cenowo ofertę. Kluczowe jest zwrócenie uwagi na:

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę