Taryfa C12a cennik ENERGA

Taryfa C12a cennik ENERGA

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Na tej stronie dowiesz się, jaka jest cena za kilowatogodzinę (kWh) dwustrefowej taryfy C12a w ofercie firmy ENERGA oraz dowiesz się na, jak zmniejszyć swoje rachunki za prąd.

Taryfa C12a – podstawowe informacje

Dla kogo jest taryfa C12a? Jest to taryfa dla małych i średnich firm o mocy umownej nie przekraczającej 40 kilowatów (kW). Taryfa C12a jest dwustrefową taryfą prądu, która dzieli dobę na godziny szczytu i poza szczytem – inna jest cena za kilowatogodzinę (kWh) w zależności od tego, czy zużycie prądu ma miejsce w godzinach szczytu (w okresie letnim 08:00 – 11:00 i 20:00 – 21:00), czy poza szczytem (podobnie, w okresie letnim 11:00 – 20:00 i 21:00 – 08:00). Dobrze potwierdzić z ENERGĄ dokładne godziny obowiązywania poszczególnych stref czasowych. Godziny te można też sprawdzić w aktualnej taryfie dystrybucyjnej ENERGI.

Warto wiedzieć, że taryfa C12a jest również dwustrefową taryfą prądu budowlanego, czyli taryfą dla klientów indywidualnych, którzy budują dom lub innego rodzaju nieruchomość.

Cennik taryfy C12a w ofercie ENERGI

Ile kosztuje taryfa C12a w ofercie firmy ENERGA? Poznaj ceny za kWh taryfy C12a i innych taryf dla firm w ofercie ENERGI!

Jak płacić mniejsze rachunki za prąd?

Od czasu liberalizacji polskiego rynku energii elektrycznejceny prądu dla firm nie są już zatwierdzane przez Urząd Regulacji Energetyki (inaczej, niż taryfy dla domu, które są cały czas regulowane przez URE). Dzięki temu nowi sprzedawcy prądu, którzy chcą przyciągnąć klientów firmowych atrakcyjnymi cenami, oferują dzisiaj często znacznie lepsze ceny energii elektrycznej, niż ENERGA.

Jednym z głównych sposobów na niższe rachunki za prąd jest w związku z tym zmiana sprzedawcy prądu na jednego z tańszych sprzedawców.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę