Cennik ENERGA dla taryfy G12

Cennik ENERGA dla taryfy G12

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Interesuje Cię cennik firmy ENERGA dla taryfy G12? Poniżej dowiesz się, jaka jest cena za kilowatogodzinę (kWh), jakie są inne opłaty pobierane przez tego sprzedawcę oraz poznasz główne charakterystyki tej taryfy energii elektrycznej dla gospodarstw domowych.

Podstawowe informacje o taryfie G12

Dla kogo jest taryfa G12? Jest to taryfa dla gospodarstw domowych o dwustrefowym rozliczeniu: w ciągu doby obowiązują dwie stawki za kWh, niższa cena za zużycie prądu w godzinach nocnych i wyższa cena w godzinach dziennych. Przeczytaj też o różnicach między taryfami G12 a G11 oraz dowiedz się, jakie godziny są objęte poszczególnymi strefami czasowymi.

Jeżeli budujesz dom to odpowiednią taryfą energii elektrycznej dla Ciebie jest prąd budowlany – dwustrefowe taryfy budowlane to na przykład taryfy C12a lub C12b.

Taryfa G12 – cennik firmy ENERGA

Poznaj cennik ENERGA dla taryfy G12 – dowiedz się, jakie są ceny za energię czynną oraz jakie są opłaty handlowe.

Jak mniej płacić za taryfę G12?

Od 2007 roku w Polsce można zmieniać sprzedawcę prądu i wielu nowych sprzedawców prądu oferuje dzisiaj znacznie niższe ceny, niż ENERGA (czy też firmy ENEA, PGE, RWE czy TAURON powiązane kapitałowo z dostawcami prądu).

Jak mniej płacić za prąd? Sprawdzonym sposobem jest zmiana sprzedawcy prądu na tańszego sprzedawcę, co wymaga porównania cennika ENERGI z cennikami innych sprzedawców.

Dowiedz się również, jak zmniejszyć zużycie prądu w swoim domu lub mieszkaniu.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę