Taryfa G11 cennik ENEA

Taryfa G11 cennik ENEA

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Jaka jest cena kilowatogodziny (kWh) w taryfie G11 u ENEI? Dowiedz się, jaki jest cennik tego sprzedawcy oraz dowiedz się wiecej o taryfie prądu G11.

Podstawowe informacje o taryfie G11

Dla kogo jest taryfa G11? Jest to taryfa dla domu. Jest to najprostsza taryfa w użyciu z uwagi na to, że przez całą dobę obowiązuje tylko jedna strefa, czyli że przez wszystkie godziny doby płacimy jedną cenę za kWh. Przeciwie, na przykład w przypadku taryf dwustrefowych istnieją dwie strefy czasowe i konieczne jest wtedy planowanie, kiedy będziemy używać naszych energochłonnych urządzeń (czyli na przykład pralki czy zmywarki).

Budujesz dom, działkę letniskową lub innego rodzaju budynek? Jeżeli tak, to do czasu zakończenia budowy i odbioru budynku odpowiednia dla Ciebie będzie taryfa budowlana.

Ceny taryfy G11 w ofercie firmy ENEA

Poznaj ceny taryfy G11 proponowane przez firmę ENEA.

Jak płacić niższą cenę za taryfę G11?

Od 2007 roku można dowolnie wybierać i zmieniać sprzedawcę prądu. Niektórzy sprzedawcy (w szczególności nowi) oferują zdecydowanie niższe ceny, niż ENEA (oraz firmy takie, jak ENERGA, PGE, RWE czy TAURON, czyli firmy powiązane, podobnie jak ENEA, z dostawcami energii elektrycznej).

Dobrym sposobem na obniżenie swoich kosztó energii elektrycznej jest w związku z tym zmiana sprzedawcy prądu na tańszego. Przeczytaj więcej o tym, jak należy porównywać oferty i na co zawsze warto zwrócić uwagę!

Dowiedz się też, jak najlepiej oszczędzać u siebie prąd.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę