O nas

O nas

.

Kim jesteśmy?

Dobry Prąd Sp. z o.o. jest firmą działającą od 2015 roku jako porównywarka ofert energetycznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Nasze obszary działania to:

  • porównywanie ofert kupna energii i gazu dla firm,
  • porównywanie ofert instalatorów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych, dla firm oraz dla inwestorów (farmy fotowoltaiczne).

Ze względu na coraz niższe ceny energii odnawialnej, jesteśmy w stanie przedstawić Państwu rozwiązania energetyczne, które są nie tylko atrakcyjne cenowo ale również bardziej ekologiczne.

Jak to działa?

Współpracujemy z wytwórcami i sprzedawcami energii oraz z instalatorami fotowoltaiki. Dzięki temu możemy porównać oferty i przedstawić Państwu najkorzystniejszą z nich. Jako klient, za porównanie ofert nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Kiedy wybiorą Państwo jedną z przedstawionych przez nas ofert, otrzymamy prowyzję od wybranego sprzedawcy energii lub instalatora fotowoltaiki.

Partnerstwa:

Ethy to globalna eko-społeczność, tworząca eko-mapę świata Ethy Maps i holistyczną eko-edukację Ethy Life. Razem z Ethy tworzymy treści edukacyjne na temat oszczędzania energii i rozwoju energii odnawialnej.

Festiwal wibracje to największy w Polsce festiwal dotyczący holistycznego, naturalnego, dbania o siebie i swoje otoczenie w zakresie ekologii i rozwoju. W 2020 roku, jako partner Festiwalu, Dobry Prąd przedstawi uczestnikom najkorzystniejsze ekologiczne rozwiązania energetyczne.

Skontaktuj się z nami:

Email: [email protected]
Korespondencja: Ul. Werbeny 11a, 05-410 Józefów.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę