PGE Opinie

PGE Opinie

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

pge-logo PGE Opinie

Obecny artykuł przedstawia najczęściej spotkane na forach internetowych opinie konsumentów o PGE. Sprawdż również informacje o dostawcy i sprzedawcy prądu PGE dystrybucja S.A. oraz informacje o taryfach sprzedawcy prądu PGE Obrót S.A..

PGE Opinie

Ostrzegamy iż większość użytkowników wyraża opinie na temat dostawcy lub sprzedawcy prądu kiedy pojawia się problem, dlatego też wyrażane opinie są cześciej negatywne niż pozytywne.

Opinie Pozytywne Opinie negatywne
PGE jest ogólnie postrzegany jako sprzedawca prądu z konkurencyjnymi cenami, szczególnie dla odbiorców mieszkających na terenie operatora PGE którzy nie płacą żadnej opłaty handlowej. – długie kolejki w Biurach Obsługi Klienta Sprzedawcy.

– PGE jest postrzegane jako sprzedawca który wyłącza prąd u odbiorcy już przy niskich zaległościach w płatności, już po miesiącu i nawet od 100 złotych a numer awaryjny jest trudno dostępny po godz 20.

– pojawiają się nieprawidłowości w wyliczeniu licznika elektrycznego Operatora PGE dystrybucja.

Nasze uwagi

Mimo to że rozdzielenie działalności sprzedaży i dostawy prądu istnieje od paru lat, często odbiorcy nie odróżniają Operatora Systemu Dystrybucyjnego PGE Dystrybucja od sprzedawcy prądu PGE Obrót S.A.. Mimo pozytywnych komentarzy PGE nie jest najtańszym sprzedawcą prądu w kraju i można spotkać atrakcyjniejsze ceny u innych tradycyjnych sprzedawców prądu.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę