Innogy (RWE) Opinie

Innogy (RWE) Opinie

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Obecny artykuł streszcza opinie konsumentów na temat usługi grupy RWE wyrażane na forach internetowych.

RWE Dostawca i Sprzedawca prądu: Opinie

Opinie Pozytywne Opinie negatywne
RWE jest uważany za atrakcyjnego sprzedawcę energii w porównaniu z innymi tradycyjnymi sprzedawcami. Odbiorcy prądu w Warszawie zgłaszają częste nieprawidłowości w rozliczeniach i błędy na fakturze. Warto więc upewnić się, że stan rozliczeń na fakturze jest zgodny ze stanem rzeczywistym. W niektórych przypadkach procedury sprzedawcy RWE okazują się być niepraktyczne lub brakuje im troski o klienta.

Nasze uwagi

RWE Polska S.A. przedstawia konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi tradycyjnymi dostawcami/sprzedawcami na Polskim rynku (PGE, Tauron, ENEGRA, ENEA). Można jednak znaleźć tańszy prąd u alternatywnych, nowych sprzedawców prądu którzy, pojawili się w ostatnich latach na rynku.

Zauważono przypadki kiedy osoby przedstawiające się jako akwizytorzy RWE składali wizytę w domach odbiorców, aby zmienić licznik lub zachęcać do podpisania nowej umowy na sprzedaż prądu. RWE informowało że nie składa wizyt z ofertami promocyjnymi w domach odbiorców. Zachęcamy odbiorców do ostrożności. Sprawdź na co zwracać uwagę w przypadku wizyty akwizytora.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę