E.On Polska S.A. (Innogy) Opinie

E.On Polska S.A. (Innogy) Opinie

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Obecny artykuł streszcza opinie konsumentów na temat usługi grupy E.On wyrażane na forach internetowych.

E.On Dostawca i Sprzedawca prądu: Opinie

Opinie Pozytywne Opinie negatywne
E.On jest uważany za atrakcyjnego sprzedawcę energii w porównaniu z innymi tradycyjnymi sprzedawcami. Odbiorcy prądu w Warszawie zgłaszają częste nieprawidłowości w rozliczeniach i błędy na fakturze.

Nasze uwagi

E.On Polska S.A. przedstawia konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi tradycyjnymi dostawcami/sprzedawcami na Polskim rynku (PGE, Tauron, ENEGRA, ENEA). Przed podpisaniem umowy warto porównywać oferty od kilku sprzedawców prądu.

Zauważono przypadki kiedy osoby przedstawiające się jako akwizytorzy E.On składali wizytę w domach odbiorców, aby zmienić licznik lub zachęcać do podpisania nowej umowy na sprzedaż prądu. E.On informowało że nie składa wizyt z ofertami promocyjnymi w domach odbiorców. Zachęcamy odbiorców do ostrożności. Sprawdź na co zwracać uwagę w przypadku wizyty akwizytora.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę