ENERGA Opinie

ENERGA Opinie

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

energa-logo ENERGA Opinie

Obecny artykuł przedstawia streszczenie opinii konsumentów i klientów firm ENERGA Operator i ENERGA Obrót na forach internetowych.

ENERGA Opinie użytkowników

Tabela poniżej przedstawia najczęściej spotykane opinie klientów grupy ENERGA.

Opinie Pozytywne Opinie negatywne
ENERGA jest często uważana za atrakcyjnego sprzedawcę energii w porównaniu z innymi tradycyjnymi sprzedawcami.

Klienci pozytywnie odbierają możliwość opłaty rachunków za prąd punktami PAYBACK poprzez urządzenie eBOK.

Klienci często wspominają o trudnościach, aby się dodzwonić do Biura Obsługi Klienta, problemach w używaniu eBOK (elektronicznego Biura Obsługi Klienta) i o zbyt wolnej realizacji zmian wnoszonych na prośbe klienta (na przykład zmiany taryfy).

 

Nasze uwagi

ENERGA oferuje najtańszą cenę prądu za kWh (0,3050zł za kWh) dla Gospodarstw Domowych w prównaniu z innymi tradycyjnymi sprzedawcami energii elektrycznej w Polsce (TAURON, PGE, RWE, ENEA). Ma ona jednak najdroższe opłaty handlowe pośród tych dostawców (14,49zł za miesiąc). Sprawdź taryfy dostawcy i sprzedawcy prądu ENERGA. Warto sprawdzić oferty nowych, alternatywnych sprzedawców energii, którzy pojawili się na polskim rynku. Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy zachęcamy do dokładnego przeczytania całkowitej treści umowy i porównania ofert na rynku. Sprawdź jak zmienić sprzedawce prądu krok po kroku oraz na co zrwóćić szczególną uwagę przed podpisaniem umowy z nowym sprzedawcą energii.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę