Skip to main content

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

Mieszkasz w Sosnowcu i chcesz załatwić sprawę związaną z dostawcą lub sprzedawcą prądu? Masz awarię lub przerwę w dostawie prądu w mieszkaniu i nie wiesz do kogo zadzwonić? Potrzebujesz podłączyć się do sieci Twojego Operatora i nie wiesz dokąd się zgłosić? Obecny artykuł poda Ci wszelkie kontakty do infolinii, na telefon awaryjny oraz listę najbliższych odziałów Biura Obsługi Klienta Tauron, dostawcy i historycznego sprzedawcy prądu dla rejonu Sosnowiec i okolice. Sprawdź również ogólne informacje o Grupie TAURON i opinie użytkowników.

TAURON jest dostawcą prądu na terenie Sosnowiec.

Zadzwoń z miasta Sosnowiec na infolinię TAURON : (+48) 555 444 555
(godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 07:00-18:00):

Przed rozmową przygotuj numer PESEL oraz numer Klienta (jeżeli już jesteś klientem TAURON) aby szybciej załatwić Twoją sprawę. Zwykła opłata połączeniowa zgodnie z taryfą operatora sieci telefonicznej.

  • Dzwoniąc na numer infolinii TAURON otrzymasz odpowiedzi na następujące pytania: informacje o ofertach dla gospodarstw domowych i dla firm
  • Ceny prądu: otrzymasz informacje o cenach prądu i informacje taryfowe, taryfa dzienna całodobowa G11, taryfa dwustrefowa z ceną dzienną i nocną G12, taryfa weekendowa G12w, taryfa dla małych firm C11,
  • Informacje o umowach: możliwość przyłączenia do sieci i wyłączenia, podpisanie umowy o sprzedaży prądu lub umowy kompleksowej, upoważnienie TAURON-a do zmiany sprzedawcy prądu na TAURON Polska energia S.A.. Sprawdź jak zmienić sprzedawcye prądu krok po kroku.

Zadzwoń z Sosnowca na Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta TAURON: (+48) 801 803 303
(godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 07:00 do 18:00):

Przed rozmową miej Twój numer PESEL oraz numer Klienta (jeżeli już jesteś klientem TAURON) aby szybciej załatwić sprawę. Zwykła opłata połączeniowa zgodnie z taryfą operatora sieci telefonicznej.

  • Dzwoniąc na T-BOK załatwisz następujące sprawy: zmiana danych osobowych w umowie, otrzymanie informacji o cenniku energii elektrycznej, jak zmienić taryfę? Sprawdzenie salda na koncie, załatwienie spraw rozliczeniowych (w przypadku zaległości w płatności za faktury prądu, informacje i odpowiedź na pytania związane z fakturą i z fakturą elektroniczną e-faktura), problemy z logowaniem na elektroniczne Biuro Obslugi Klienta (eBOK) i aktywacja usługi
  • Sprawy związane z licznikiem: jak czytać licznik? Jak założyć licznik? Potrzeba skorzystania z usługi elektryka 24
  • Oraz inne sprawy: protokół zdawczo-odbiorczy, skargi i reklamacje, druki do pobrania, formularze oraz informacje o platformie zakupowej.

Przerwa w dostawie prądu w Sosnowcu? Zadzwoń na telefon awaryjny

Dzwoniąc na Pogotowie Energetyczne na numer telefonu 991 możesz zgłosić awarię lub problemy związane z dostawą prądu oraz dowiedzieć się o planowanych przerwach w dostawie prądu TAURON-a z powodu prac lub modernizacji sieci w Sosnowcu i okolicy.

Ceny prądu TAURON w Sosnowcu

Sprawdź ceny sprzedaży prądu firmy TAURON

Sprawdź najbliższe Biuro Obsługi Klienta w Sosnowcu i okolicy:

  • W Biurze Obsługi klienta załatwisz wszyskie powyżej wymienione sprawy.

Biuro Obsługi Klienta TAURON w Sosnowcu:
Adres: 
Generała Władysława Andersa 14, 41-200 Sosnowiec
Godziny Otwarcia: od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
telefon: (+48) 32 606 0 606
E-mail: [email protected]

Biuro Obsługi Klienta TAURON Katowice (adres korespondencyjny)
Adres: 
ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice
Telefon: +48 32 303 0 303
Godziny otwarcia:: pd 10:00 do 17:00 w poniedziałek i w środę, od 8:00 do 14:00 we wtorek, w czwartek i w piątek.
E-mail: [email protected]

PGE - Siedlce : 96.2 km
PGE - Mińsk Mazowiecki : 103.3 km
PGE - Otwock : 106.2 km
PGE - Grójec : 106.3 km
PGE - Konstancin Jeziorna : 110.9 km
Back to top