Energia Polska sprzedawca prądu

Energia Polska sprzedawca prądu

Ocena
3.6
Oceny
Cena
Jakość
Bezpieczeństwo
Serwis
Podsumowanie

Mocne strony

Sprawdzony sprzedawca, działajacy od ponad 10 lat Oddziały w całej Polsce.

Słabe strony

Brak staconarnego punktu obsługi klienta

Ogólna opinia

Ogólnie firma jest polecane przez użytkowników, którzy doceniają niskie ceny

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

energia-polska-logo Energia Polska sprzedawca prądu

Energia Polska Sp. z o.o. to alternatywny sprzedawca prądu, z siedzibą we Wrocławiu. Firma proponuje sprzedaż energii elektrycznej klientom indywidualnym i klientom biznesowym.

Profil firmy Energia Polska

Energia Polska Sp. z o.o. została założona we Wrocławiu w 2013 r, lecz właściwie rozwija swoje działalności dopiero od końca 2014 roku. Sprzedaje energię elektryczną zarówno dla gospodarstw domowych jak i dla firm. Jest to jeszcze dość młoda i mała firma, założona przez absolwenta studiów doktoranckich Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Pana Tomasza Żołyniaka. Pan Tomasz Żołyniak jest Prezesem Zarządu firmy. Firma odsprzedaje odbiorcom końcowym prąd kupowany hurtowo na giełdzie energii elektrycznej dzięki koncesji uzyskanej od Urzędu Regulacji Energetyki (URE) po liberalizacji rynku energii elektrycznej. Prąd jest więc taki sam jak u każdego innego sprzedawcy, różni się tylko oferta, a przede wszystkim cena.

Energia Polska : Cennik energii elektrycznej

 Oferta dla domu

Więcej informacji na temat taryf energii elektrycznej dla domu i dla firm w naszej sekcji Często zadawane pytania.

Grupa taryfowa Strefa Cena za energię elektryczną brutto (zł/kWh)
G11 Całodobowa 0,3100
G12 Dzień 0,3500
Noc 0,2700
G12w Dzień 0,3600
Noc i weekendy 0,2700

 Oferta dla małych i średnich firm (taryfa C)

Firma Energia Polska opracowuje ofertę dostosowaną do każdego klienta. Spółka nie publikuje cennika dla firm, ponieważ w zależeniu od zużycia prądu, mocy licznika oraz wymagań klienta, koszty mogą się nieco różnić.

Energia Polska: Opinie

Energia Polska to stosunkowo młoda i niewielka firma. Jest to jednak obiecująca firma, która stara się zdobyć zaufanie klientów świadcząc sumiennie swoje usługi. Obsługa telefoniczna okazuje się bardzo reaktywna na potrzeby klientów. Zasługuje więc na pozytywne opinie. Ceny są porównywalne ze średnią taryf innych alternatywnych sprzedawców prądu w Polsce, ale pozostają zdecydowanie niższe niż taryfy stosowane przez tzw. sprzedawców z urzędu (tzn historyczni sprzedawcy prądu : PGETauronEnerga i EneaRWE). Warto zauważyć że firma nie nalicza dodatkowej opłaty handlowej. Więcej informacji o procedurze zmiany sprzedawcy prądu w naszej sekcji Często zadawane pytania.

Z usług spółki Energia Polska korzysta coraz więcej klientów prywatnych i biznesowych, w tym na przykład Hostel Boogie we Wrocławiu, zakład opieki medycznej Profimed w Jarosławiu.
Można jedynie żałować, że strona internetowa jest bardzo uboga i nie udostępnia dokumentów handlowych takich jak wzór umowy, warunki sprzedaży, wzór wypowiedzenia umowy.

Kontakt do firmy Energia Polska

Adres siedziby Energia Polska Sp. z o.o. : ul. Kasztanowa 5, 53-125 Wrocław
NIP: 8992749052
KRS: 488523

 

Taryfy dla biznesu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę