Taryfa G11 cennik PGE

Taryfa G11 cennik PGE

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Chcesz się dowiedzieć, ile kosztuje taryfa G11 w ofercie firmy PGE? Poniżej znajdziesz informacje dotyczące ceny za kilowatogodzinę (kWh) i inne informacje o tej taryfie energii elektrycznej.

Główne informacje o taryfie G11

Do kogo jest skierowana taryfa G11? Jest to taryfa całodobowa, czyli o jednostrefowym rozliczeniu, dla gospodarstw domowych. Jednostrefowe rozliczenie oznacza, że przez wszystkie godziny doby płacimy jedną cenę za kWh. Jest to więc bardzo prosta w zrozumieniu i w użyciu taryfa prądu.

Czy wiesz, że jeżeli jako klient indywidualny budujesz dom lub inną nieruchomość, to odpowiednią taryfą jest prąd budowlany?

Ceny PGE dla taryfy G11

Poznaj ceny za kWh dla całodobowej taryfy G11 w ofercie PGE!

Jak oszczędzać na prądzie?

Od 2007 roku w Polsce można zmieniać sprzedawcę energii elektrycznej i wybrać jednego z nowych sprzedawców, którzy oferują często znacznie lepsze ceny od firmy PGE (oraz firm takich, jak ENEA, ENERGA, RWE czy TAURON, powiązanych z operatorami, czyli firmami zajmującymi się dystrybucją energii elektrycznej w Polsce).

Jednym ze sposobów na płacenie mniejszych rachunków za energię elektryczną jest dlatego zmiana sprzedawcy prądu na jednego z tańszych sprzedawców.

Dowiedz się również, jak oszczędzać prąd i jak zmniejszyć swoje zużycie!

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę