Taryfa G11 cennik INNOGY

Taryfa G11 cennik INNOGY

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Jakie są ceny za kilowatogodzinę (kWh) całodobowej taryfy G11 w ofercie RWE? Dowiedz się, jaki jest cennik tego sprzedawcy oraz poznaj główne charakterystyki taryfy energii elektrycznej G11.

Informacje o taryfie G11

Dla kogo jest taryfa G11? Jest to taryfa dla gospodarstw domowych, bardzo prosta w użyciu z uwagi na to, że jest taryfą jednostrefową, czyli że przez wszystkie godziny doby płacimy jedną cenę za kWh. Jest ona prosta dlatego, że inaczej, niż w przypadku taryf dwustrefowych, nie musimy planować kiedy dokładnie użyjemy najbardziej energochłonnych urządzeń w mieszkaniu (czyli pralki, zmywarki czy innego sprzętu AGD).

Pamiętaj, że jeżeli jako klient indywidualny budujesz dom lub innego rodzaju nieruchomość (na przykład garaż albo działkę letniskową), to odpowiednią taryfą dla Ciebie na czas budowy jest taryfa budowlana.

Ceny taryfy G11 w ofercie firmy RWE

Poznaj ceny taryfy G11 w ofercie RWE!

Jak płacić niższą cenę za taryfę G11?

Od 2007 roku można dowolnie wybrać swojego sprzedawcę energii elektrycznej. Niektórzy (w szczególności nowi na rynku) sprzedawcy oferują zdecydowanie niższe ceny, niż RWE (oraz firmy takie, jak ENEA, ENERGA, PGE czy TAURON, czyli firmy powiązane, podobnie jak RWE, z polskimi dostawcami prądu).

Dobrym sposobem na obniżenie swoich wydatków na energię jest dlatego zmiana sprzedawcy prądu na tańszego. Przeczytaj więcej o tym, jak porównywać oferty i na co zawsze należy zwracać uwagę!

Dowiedz się również, jak najlepiej oszczędzać prąd w Twoim domu lub mieszkaniu.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę