Audax Energia

Audax Energia

Ocena
3.9
Oceny
Cena
Jakość
Bezpieczeństwo
Serwis
Podsumowanie

Mocne strony

Sprawdzony sprzedawca, działajacy od ponad 10 lat Oddziały w całej Polsce.

Słabe strony

Brak staconarnego punktu obsługi klienta

Ogólna opinia

Ogólnie firma jest polecane przez użytkowników, którzy doceniają niskie ceny

Audax Energia Sp. z o.o. to firma z 7 letnim doświadczeniem na polskim rynku. Klientami spółki są zarówno gospodarstwa domowe jak i firmy, m.in. sieć sklepów Małpka.

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

Profil firmy Audax Energia

Audax Energia jest sprzedawcą energii elektrycznej i gazu ziemnego. Firma powstała w 2009 roku, a w 2016 dołączyła do europejskiej grupy kapitałowej Audax Energia S.A., czego naturalną konsekwencją była zmiana nazwy firmy na obecną. Spółka ma siedzibę w Warszawie, ale sprzedaż prowadzi na terenie całego kraju – zarówno kanałami własnymi jak i poprzez sieć partnerską. Audax Energia S.A. obecna jest także w Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech i w Niemczech, świadcząc usługi zarówno klientom indywidualnym jak i przediębiorstwom. Firma obsługuje aktualnie ponad 100 000 klientów.

Audax Energia : Cennik energii elektrycznej

 Oferta dla domu

Moje gniazdko

Nazwa oferty Grupa taryfowa Strefa Cena za energię elektryczną brutto(zł/kWh) w 2017 roku Czas trwania umowy Opłata handlowa (cena brutto w 2017 roku) Dodatkowe informacje
Oszczędny dom G11 Całodobowa 0,28 zł/kWh 36 miesięcy 2,45 zł miesięcznie Faktura elektroniczna, gwarancja ceny
Noc gratis G12 Dwustrefowa 0,339/0,187 zł/kWh 24 miesięcy 7,37 zł miesięcznie 10h gratis dziennie energii elektrycznej w Twoim domu, faktura elektroniczna
Oszczędny dom G12 Dwustrefowa 0,337/0,183 zł/kWh 36 miesięcy 2,45 zł miesięcznie Średnia cena za kWh brutto: 0,2626, faktura elektroniczna
Tanie weekendy G12w Dwustrefowa 0,351/0,188 zł/kWh 24 miesięcy 8,11 zł miesięcznie Cały weekend rozliczany stawką nocną, elektroniczna faktura
Oszczędny dom G12w Dwustrefowa 0,343/0,196 zł/kWh 36 miesięcy 2,45 zł miesięcznie gwarancja ceny, faktura elektroniczna

 Oferta dla firm

Do klientów biznesowych Audax Energia podchodzi bardzo indywidualnie, rozumiejąc że każda firma może mieć inne możliwości i oczekiwania. Wszystkie oferty są każdorazowo negocjowane i dopasowywane do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do naszej sekcji Taryfy energii elektrycznej aby wybrać najlepszą taryfę dla swojej firmy.

Audax Energia: Opinie

Opinie użytkowników w sieci (recenzje z forum internetowego lub z prasy) są pozytywne na temat firmy Audax Energia. Spółka szczyci się zaufaniem swoich klientów biznesowych, wśród których jest między innymi Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o., zarządzająca osiedlami i budynkami wspólnot mieszkaniowych oraz kilkadziesiąt wspólnot mieszkaniowych z zasobów firmy Zarządzanie nieruchomościami IZYDA z Oleśnicy.

Wśród kilentów firmy Audax Energa jest także sieć sklepów spożywczo-monopolowych Małpka S.A. Współpraca między firmami trwa już ponad 4 lata.

 

Taryfy dla biznesu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę