ENEA Opinie

ENEA Opinie

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

enea-logo ENEA Opinie

Obecny artykuł przedstawia streszczenie opinii konsumentów na forach internetowych na temat sprzedawcy prądu ENEA. ENEA jest jednym z pięciu tradycyjnych dostawców prądu w Polsce. Jest to również jedna z największych grup elektroenergetycznych w kraju. ENEA wytwarza, dystrybuuje i sprzedaje energię elektryczną. Od casu liberalizacji rynku energii elektrycznej w Polsce w 2007 roku i rozdzieleniu działalności dostawy i sprzedaży prądu, firma ENEA Operator Sp z o.o. jest odpowiedzialna za dostawę prądu, a firma ENEA S.A. za jej sprzedaż. Sprawdź również podstawowe informacje o dostawcy i sprzedawcy prądu ENEA Operator i ENEA S.A. oraz o taryfach sprzedawcy prądu ENEA S.A..

ENEA opinie

Ostrzegamy iż większość użytkowników wyraża opinie na temat dostawcy lub sprzedawcy kiedy pojawia się problem, dlatego też wyrażane opinie są cześciej negatywne niż pozytywne.

Opinie Pozytywne Opinie negatywne
Konsumenci uważają, że ENEA posiada obsługę klienta dobrej jakości: dzwoniąc na infolinię jesteśmy w stanie otrzymać informacje i odpowiedzi na pytania. Konsumenci narzekają na brak czytelności rachunków ENEI.

Czas oczekiwania na konsultanta dzwoniąc na infolinię sprzedawcy ENEA jest zbyt długi.

Konsumenci ostrzegają, że w niektórych miejscowościach złodzieje włamywali się do skrzynek pocztowych kradnąc rachunki za energię elelktryczną, przerabiając numer konta i wrzucając je do skrzynki spowrotem. Już kilkadziesiąt osób zostało w ten sposób okradzionych. Aby nie dać się okraść warto upewnić się, że nasza skrzynka pocztowa nie została uszkodzona, a faktura nie jest podrobiona.

Nasze uwagi

Warto podkreślić, że z powodu niedawnych zmian na rynku, konsument często nie rozróżnia dostawcy prądu ENEA Operator Sp z o.o. od sprzedawcy prądu ENEA S.A.. Co ciekawe, na podstawie przedstawianych w ofertach cen za kWh i opłat miesięcznych, ENEA jest w miarę tanim sprzedawcą prądu w porównaniu z innymi tradycyjnymi sprzedawcami na rynku (ENERGA, PGE, RWE, Tauron). Niektórzy nowi sprzedawcy mają atrakcyjniejsze oferty. Warto sprawdzić jakie oferty są proponowane przez innych sprzedawców prądu. Sprawdź jak zmienić sprzedawce prądu krok po kroku.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę