Tradea

Tradea

Ocena
4.4
Oceny
Cena
Jakość
Bezpieczeństwo
Serwis
Podsumowanie

Mocne strony

Sprawdzony sprzedawca, działajacy od ponad 10 lat Oddziały w całej Polsce.

Słabe strony

Brak staconarnego punktu obsługi klienta

Ogólna opinia

Ogólnie firma jest polecane przez użytkowników, którzy doceniają niskie ceny

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

tradea-logo Tradea

Firma TRADEA Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą prądu w Polsce i w Czechach. Firma działa od kwietnia 2011 na polskim rynku gdzie jest również zarejestrowana. Jest ona jednym z wielu  alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce. Od liberalizacji rynku energetycznego historyczni polscy dostawcy energii elektrycznej – grupy energetyczne ENEA, ENERGA, PGE, RWE i Tauron, konkurują na rynku sprzedaży energii elektrycznej z innymi, alternatywnymi firmami jak na przykład TRADEA. Klient może więc dzisiaj wybrać firmę, która sprzedaje mu prąd na najkorzystniejszych dla niego warunkach.

TRADEA, sprzedawca prądu

Typ Ofert Prąd (cena brutto)
Dla gospodarstw domowych: oferta promocyjna “Stała, niska cena do końca 2015 roku !” Przy tej ofercie firma proponuje stałą cenę energii do końca umowy bez opłat handlowych:

  • 0,239 zł/kWh za taryfę całodobową (dzień i noc) / taryfa dwustrefowa G12 0,285zł/kWh w dzień i 0,1735 zł/kWh w nocy/ taryfa trójstrefowa  0,265 zł/kWh w szczycie przedpołudniowym, 0,405 zł/kWh w szczycie popołudniowym i 0,202 zł/kWh w pozostałych godzinach doby.
Dla gospodarstw domowych: oferta pormocyjna “Prąd przez miesiąc za darmo!” Przy tej ofercie firma proponuje swoim klientom bezpłatną energię w pierwszym miesiącu obowiązywania umowy, brak opłaty handlowej, usługę e-faktura i stałą cenę energii do końca trwania umowy.

 

0,239 zł/kWh za taryfę całodobową (dzień i noc) / taryfa dwustrefowa G12 0,285zł/kWh w dzień i 0,1735 zł/kWh w nocy/ taryfa trójstrefowa  0,265 zł/kWh w szczycie przedpołudniowym, 0,405 zł/kWh w szczycie popołudniowym i 0,202 zł/kWh w pozostałych godzinach doby.

Profil firmy Tradea

Firma TRADEA Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie specjalizuje się w hurtowym i detalicznym handlu energii elektrycznej na terenach Polski i Czech. Firma otrzymała koncesję od Urzędu Regulacji Energetyki (URE) na obrót energią elektryczną w Polsce w kwietniu 2011 roku. Od stycznia 2012 roku firma działa w Czechach. Od stycznia 2014 roku TRADEA rozpoczęła dostawę energii dla gmin i jednostek samorządu terytorialnego. Prezes firmy, Pan Marcin Kapkowski, jest również jej właścicielem.

Siedziba: Tradea Sp. z o.o., al. Kościuszki 27/4, 42-202 Częstochowa

Taryfy dla biznesu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę