Tauron w mieście Kędzierzyn-Koźle i okolicach

Kędzierzyn-Koźle i okolicach

TAURON jest dostawcą prądu na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle i okolicach

tauron-logo Kędzierzyn-Koźle i okolicach

Mieszkasz w mieście Kędzierzyn-Koźle lub w okolicznych miejscowościach Zdzieszowice (47-330), Kuźnia Raciborska (47-420), Walce (47-341), Rudziniec (44-160), Bierawa (47-240), Cisek (47-253), Leśnica (47-150), Pawłowiczki (47-270), Polska Cerekiew (47-260), Reńska Wieś (47-208), Kietrz (48-130), Baborów (48-120), Branice (48-140), Głogówek (48-250) lub Głubczyce (48-100) i potrzebujesz załatwić sprawę z dostawcą i sprzedawcą energii elektrycznej TAURON? Potrzebujesz podłaczyć się do sieci? Chcesz zawrzeć umowę sprzedaży energii z grupą TAURON? Masz awarię w dostawie prądu i chciałbyś ją zgłosić? W obecnym artykule znajdziesz podstawowe kontakty na załatwienie Twojej sprawy związanej z energią energetyczną. Dowiedz się również o opinii konsumentów Tauron, sprawdź podstawowe informacje o dostawcy i sprzedawcy energii TAURON oraz taryfy sprzedaży prądu Grupy TAURON na Twoim obszarze.

polska-mapa-energetyczna Kędzierzyn-Koźle i okolicachTAURON jest dostawcą prądu na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle i na terenie okolic.

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

Zadzwoń z miasta Kędzierzyn-Koźle i z okolic do Grupy TAURON na infolinię:

(+48) 555 444 555 (godziny otwarcia: pon.- piątek 07:00-18:00)

Przed rozmową miej przy sobie swój numer PESEL oraz numer Klienta (jeżeli jesteś klientem) aby szybciej załatwić Twoją sprawę. Cena połączenia według stawek operatora za zwykłe połączenie

Dlaczego dzwonić na infolinię TAURON-a?

 • Umowy: Dzwoniąc na infolinię otrzymasz informacje o umowach, przyłączeniach do sieci, umowach sprzedaży prądu i umowach kompleksowych. Po zapoznaniu się z ofertami możesz zmienić sprzedawcę energii elektrycznej dzwoniąc na infolinię. Będą Ci potrzebne do tego dowód osobisty oraz jedna z Twoich ostatnich faktur elektrycznych. Po rozmowie telefonicznej otrzymasz pocztą, do podpisania zgodę do pełnomocnictwa TAURON-u do zmiany Twojego sprzedawcy prądu na TAURON. Po podpisaniu umowy w dwóch egzemplarzach i wysłaniu jej do TAURON-u grupa zajmie się zmianą sprzedawcy dla Ciebie. Przed zmianą sprzedawcy sprawdź jak wygląda procedura zmiany sprzedawcy krok po kroku. Przed podpisaniem umowy sprawdź jak powinna wyglądać umowa sprzedaży prądu.
 • Taryfy: Srawdź oferty dostępne, oraz dostępne taryfy: taryfa całodobowa G11, dwustrefowa z taryfą dzienną (droższą) i nocną (tańszą) G12, taryfa dla małych firm C11 i inne.

Dzwoń z miasta Kędzierzyn-Koźle i z okolic do Telefonicznego Biura Obsługi Klienta TAURON

Numer telefonu: (+48) 801 803 303 (godziny otwarcia: pon-piątek 07-00-18:00)

Przed rozmową przygotuj numer PESEL oraz numer klienta aby szybciej załatwić swoją sprawę. Opłata w cenie zwykłego połączenia telefonicznego, zgodnie z taryfą operatora.

Dlaczego dzwonić do T-BOKa?

 • Aby zmienić dane osobowe na umowie,
 • Aby otrzymać informacje o taryfach : G11, G12, C11 dla małych firm oraz inne dostępne taryfy u sprzedawcy i dostawcy TAURON,
 • Aby otrzymać informacje podstawowe: jak na przykład informacje o saldzie na koncie,
 • Aby wyjaśnić sprawę rozliczeniową: rozliczenia i Faktury (na papierze oraz faktury elektroniczne eFaktury),
 • eBOK: infromacje o eBOK (elektroniczne Biuro Obsługi Klienta), rozwiązanie problemów z logowaniem,
 • Licznik: załatwienie spraw związanych z licznikiem (instalacja licznika, jak sprawdzić stan licznika), dostęp do elektryka 24, protokół zdawczo-odbiorczy,
 • Druki do pobrania: formularze,
 • Inne sprawy: reklamacje, dział windykacji oraz informacje o platformie zakupowej.

Chcesz zgłosić Awarię? Dzwoń na Pogotowie Energetyczne

Awaria? Dzwoń na Pogotowie Energetyczne na numer telefonu 991
Otrzymasz również informacje o planowanych wyłączeniach w Twoim mieście

Ceny prądu TAURON w mieście Kędzierzyn-Koźle i w okolicach

Sprawdź ceny sprzedaży prądu firmy TAURON

Najbliższe Biura Obsługi Klienta:

 • Informacje ogólne i sprawy umowne: Otrzymasz informacje podstawowe i załatwisz sprawy umowne, przyłączenia do sieci i wyłączenia, podpisanie umowy sprzedaży prądu oraz umowy kompleksowej, upoważnienie TAURON-a do zmiany sprzedawcy prądu na TAURON, druki i potrzebne formularze. Aby załatwić na miejscu sprawy umowne będą Ci potrzebne dowód osobisty, adres obiektu (ulica numer budynku i mieszkania, miasto i kod podcztowy),
 • Taryfy: zmiana taryfy (odbiorcy energii elektrycznej mają prawo do tylko jednej zmiany rocznie, proszę upewnić się że nie będzie potrzeby ponownej zmiany w przyciągu następnych 12 miesięcy).

Czy wiesz ze mozesz zaoszczedzic do 30% na rachunku za energie zmieniajac sprzedawce pradu? Wypelnij formularz aby otrzymac tansza oferte pradu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

Taryfy dla biznesu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę