Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za prąd ? Szybki kontakt
Skip to main content

Deltis Sp. z o.o. sprzedawca prądu

deltis energia logo

 

 

 

Deltis Energia jest marką Deltis sp. z o.o. Klientami firmy są zarówno gospodarstwa domowe jak i firmy, m. in. sieć sklepów Małpka.

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

Profil firmy Deltis

Deltis Energia jest sprzedawcą energii elektrycznej i gazu ziemnego. Firma posiada 7 letnie doświadczenie na rynku. Spółka ma siedzibę w Warszawie, ale sprzedaż prowadzi na terenie całego kraju - zarówno kanałami własnymi jak i poprzez sieć partnerską. Deltis korzysta z zasobów hurtowego obrotu energii elektrycznej, odsprzedając go ostatecznie do klienta końcowego.

W lipcu 2016 roku Deltis Sp. z o.o. weszła w skład grupy kapitałowej Audax Energia, stając się tym samym częścią hiszpańskiego koncernu dostarczającego energię elektryczną i gaz ziemny w całej Europie. Centrala Audax znajduje się w Barcelonie. Firma obecna jest między innymi w Portugalii, we Włoszech i w Niemczech. Audax Energia obsługuje ponad 100 000 klientów, świadcząc usługi zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom.

Deltis Energia : Cennik energii elektrycznej

 Oferta dla domu

Moje gniazdko
Nazwa oferty Grupa taryfowa Strefa Cena za energię elektryczną brutto (zł/kWh) w 2017 roku Czas trwania umowy Opłata handlowa (cena brutto w 2017 roku) Zasady promocji
Stale Taniej G11 Całodobowa 0,2940 zł/kWh 24 miesięcy 2,44 zł miesięcznie  
Moje gniazdko G11 Całodobowa 0,2890 zł/kWh 48 miesięcy brak opłaty handlowej  
Dzień i Noc 40% gratis G12 Dwustrefowa 0,3432/0,1833 zł/kWh 36 miesięcy 7,99 zł miesięcznie 10 godzin energii elektrycznej gratis dziennie w strefie nocnej przez trzy pierwsze miesiące umowy
Dzień i noc tanie weekendy G12 Dwustrefowa 0,3432/0,1833 zł/kWh 36 miesięcy 3,99 zł miesięcznie Tanie weekendy: tańsza stawka od piątku od godziny 22:00 do poniedziałku do godziny 6:00

 Oferta dla firm

Do klientów biznesowych Deltis podchodzi bardzo indywidualnie, rozumiejąc że każda firma może mieć inne możliwości i oczekiwania. Wszystkie oferty są każdorazowo negocjowane i dopasowywane do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do naszej sekcji Taryfy energii elektrycznej aby wybrać najlepszą taryfę dla swojej firmy.

Deltis Energia: Opinie

Opinie użytkowników w sieci (recenzje z forum internetowego lub z prasy) są stosunkowo pozytywne na temat firmy Deltis Energia. Spółka szczyci się zaufaniem swoich klientów biznesowych, wśód których jest między innymi Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o., zarządzająca osiedlami i budynkami wspólnot mieszkaniowych oraz kilkadziesiąt wspólnot mieszkaniowych z zasobów firmy Zarządzanie nieruchomościami IZYDA z Oleśnicy.

Wśród kilentów firmy Deltis Energa jest także sieć sklepów spożywczo-monopolowych Małpka S.A. Współpraca między firmami trwa już od ponad 4 lata.

Kontakt do firmy Deltis Energia

Adres siedziby Deltis Sp. z o.o. : ul. Żurawia 6/12, 00-503 Warszawa

Infolinia Deltis Sp. z o.o.

Infolinia biura obsługi klienta (bok): +48 22 350 06 77 (pn-pt, 9.00 – 17.00)
mail: [email protected]
Więcej informacji o procedurze zmiany sprzedawcy prądu w naszej sekcji Często zadawane pytania.

Back to top