Taryfa C11 cennik TAURON

Taryfa C11 cennik TAURON

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Dowiedz się, ile kosztuje taryfa C11 w ofercie firmy TAURON. Poniżej znajdziesz informacje o cenie za kilowatogodzinę (kWh), innych opłatach, i przydatne informacje na temat tej taryfy energii elektrycznej przeznaczonej dla małych firm.

Co to jest i dla kogo jest taryfa C11?

Taryfa C11 jest taryfą o jednostrefowym (całodobowym) rozliczeniu dla małych i średnich firm o mocy umownej poniżej 40 kilowatów (kW). Jednostrefowe rozliczenie oznacza, przez wszystkie godziny doby płacimy taką samą cenę za kWh, czyli za zużycie prądu.

Taryfa C11 jest również taryfą budowlaną, czyli taryfą dla klientów indywidualnych, którzy budują dom, garaż lub inną nieruchomość.

Ceny prądu w taryfie C11 w ofercie firmy TAURON

Jaki jest cennik taryfy C11 w ofercie TAURONuKliknij tutaj i poznaj ceny taryfy C11!

Jak płacić mniejsze rachunki za energię elektryczną?

Od kiedy w 2007 roku został uwolniony rynek energii elektrycznej ceny prądu dla firm, w przeciwieństwie do taryf dla klientów indywidualnych, nie są już zatwierdzane przez regulatora, czyli przez Urząd Regulacji Energetyki. Na rynku pojawiło się też wielu nowych sprzedawców prądu, którzy proponują często niższe ceny za kWh, niż TAURON.

Jednym ze sposobów na płacenie mniejszych rachunków za energię elektryczną jest więc zmiana sprzedawcy prądu na jednego z tańszych sprzedawców.

Przeczytaj więcej o tym, jak zmienić sprzedawcę prądu dla swojej firmy!

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę