Taryfa C11 cennik INNOGY

Taryfa C11 cennik INNOGY

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Dowiedz się, ile kosztuje taryfa C11 w ofercie firmy Innogy. Poniżej znajdziesz informacje o cenie za kilowatogodzinę (kWh), innych opłatach oraz wiele innych przydatnych informacji na temat tej taryfy energii elektrycznej dla małych firm.

Informacje o taryfie C11 i Innogy

Taryfa C11 jest taryfą o jednostrefowym (całodobowym) rozliczeniu dla małych firmmocy umownej poniżej 40 kilowatów (kW). Fakt, że jest to taryfa całodobowa oznacza, że przez całą dobę obowiązuje jedna cena za kWh, niezależnie od godziny, w której ma miejsce zużycie prądu.

Taryfa C11 jest również taryfą budowlaną, czyli taryfą dla klientów indywidualnych, którzy budują dom, garaż lub inną nieruchomość.

Innogy jest natomiast dostawcą prądu na terenie Warszawy i gmin sąsiednich oraz sprzedawcą prądu działającym na terenie całego kraju.

Ceny prądu w taryfie C11 w ofercie firmy Innogy

Jaki jest koszt i cennik taryfy C11 w ofercie firmy INNOGYKliknij tutaj i poznaj ceny tego sprzedawcy prądu dla taryfy C11!

Jak płacić mniejsze rachunki za energię elektryczną?

Ceny prądu dla firm, w przeciwieństwie do taryf dla klientów indywidualnych, nie są już zatwierdzane przez regulatora, czyli przez Urząd Regulacji Energetyki, od 2007 roku. Od tego czasu na rynku pojawiło się też wielu nowych sprzedawców prądu, którzy proponują często niższe ceny za kWh, niż firma Innogy.

Jednym z najbardziej sprawdzonych sposobów na płacenie mniejszych rachunkówza energię elektryczną jest zmiana sprzedawcy prądu na jednego z tańszych sprzedawców. Umożliwia to osiągnięcie nawet ponad 30% oszczędności z tytułu samego zakupu energii elektrycznej (czyli wyłączając koszty dystrybucji).

Przeczytaj więcej o tym, jak zmienić sprzedawcę prądu dla swojej firmy.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę