Taryfa C11 cennik ENERGA

Taryfa C11 cennik ENERGA

Ile kosztuje taryfa C11 dla małych firm w ofercie firmy ENERGA? Poniżej znajdziesz informacje o cenie za kilowatogodzinę (kWh) i inne informacje o tej taryfie energii elektrycznej.

Informacje o taryfie C11

Dla kogo jest przeznaczona taryfa C11? Taryfa C11 jest taryfą dla małych i średnich firm o mocy umownej poniżej 40 kilowatów (kW) o jednostrefowym (całodobowym) rozliczeniu: przez wszystkie godziny doby płacimy taką samą cenę za kilowatogodzinę (kWh).

Czy wiesz, że taryfa C11 jest również taryfą budowlaną, czyli taryfą dla gospodarstw domowych budujących dom, działkę lub inną nieruchomość?

Ceny prądu w taryfie C11 w ofercie firmy ENERGA

Jaki jest cennik i koszt taryfy C11 w ofercie firmy ENERGA? Poznaj ceny za kilowatogodzinę (kWh) taryfy C11 u ENERGI!

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

Jak zmniejszyć swoje rachunki za prąd?

Od liberalizacji rynku energii elektrycznej ceny energii elektrycznej dla firm, w przeciwieństwie do taryf dla klientów indywidualnych, nie są już zatwierdzane przez Urząd Regulacji Energetyki. Na rynku pojawiło się też wielu nowych sprzedawców prądu, którzy proponują często niższe ceny za kWh, niż ENERGA.

Jednym ze sposobów na płacenie mniejszych rachunków za energię elektryczną jest dlatego zmiana sprzedawcy prądu na jednego z tańszych sprzedawców.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę