Taryfa C12a cennik PGE

Taryfa C12a cennik PGE

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Poniżej dowiesz się, jaka jest cena za kilowatogodzinę (kWh) w ramach taryfy C12a w ofercie firmy PGE i znajdziesz inne informacje o tej taryfie energii elektrycznej.

Najważniejsze informacje o taryfie C12a

Dla kogo jest taryfa C12a? Taryfa C12a jest taryfą dla małych i średnich firm o mocy umownej nie przekraczającej 40 kilowatów (kW). Jest to dwustrefowa taryfa prądu, dzieląca dobę na godziny szczytu i poza szczytem – płacimy więc inną cenę za kilowatogodzinę (kWh) w zależności od tego, czy zużycie prądu ma miejsce w godzinach szczytu (w okresie zimowym są to godziny 08:00 – 11:00 i 17:00 – 21:00), czy poza szczytem (podobnie, w okresie zimowym są to godziny 11:00 – 17:00 i 21:00 – 08:00). Godziny obowiązywania poszczególnych warto potwierdzić bezpośrednio z PGE bądź sprawdzić w aktualnej taryfie dystrybucyjnej tej firmy.

Warto również wiedzieć, że taryfa C12a jest taryfą prądu budowlanego, czyli taryfą dla gospodarstw domowych budujących dom lub inną nieruchomość.

Ceny prądu w taryfie C12a w ofercie PGE

Ile kosztuje taryfa C12a w ofercie firmy PGE? Poznaj ceny za kWh taryfy C12a i innych taryf dla firm w ofercie PGE!

Jak zmniejszyć swoje rachunki za prąd?

Od czasu, kiedy została przeprowadzona w Polsce liberalizacja rynku energii elektrycznejceny prądu dla firm nie są już zatwierdzane przez Urząd Regulacji Energetyki (w przeciwieństwie do taryf dla domu). W efekcie nowi sprzedawcy prądu, którzy chcą przyciągnąć klientów atrakcyjnymi cenami, oferują dzisiaj często znacznie lepsze ceny energii elektrycznej, niż tacy sprzedawcy prądu, jak ENEA, ENERGA, PGE, RWE lub TAURON.

Jednym z głównych sposobów na niższe rachunki za prąd jest w związku z tym zmiana sprzedawcy prądu na jednego z tańszych sprzedawców.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę