Cennik TAURON dla taryfy G12

Cennik TAURON dla taryfy G12

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Jaki jest cennik TAURONu dla nocnej taryfy G12? W poniższym tekście dowiesz się, jaka jest cena za kilowatogodzinę (kWh), jakie są inne opłaty pobierane przez tego sprzedawcę oraz poznasz główne charakterystyki tej taryfy energii elektrycznej.

Główne informacje o taryfie G12

Dla kogo jest taryfa G12? Jest to taryfa dla gospodarstw domowych o dwustrefowym rozliczeniu, czyli że w ciągu doby obowiązują dwie stawki za kWh – niższa cena za zużycie prądu w godzinach nocnych i wyższa cena w godzinach dziennych. Przeczytaj też o różnicach między taryfami G12 a G11 oraz dowiedz się, jakie godziny są objęte poszczególnymi strefami czasowymi.

Jeżeli budujesz dom lub inną nieruchomość na własny użytek, to odpowiednią taryfą jest prąd budowlany – jeżeli interesuje Cię dwustrefowa taryfa to można wybrać przykładowo taryfy C12a lub C12b.

Taryfa G12 – cennik TAURONu

Poznaj ceny TAURONu dla taryfy G12 – dowiedz się, jakie są ceny za energię czynną oraz jakie są opłaty handlowe.

Jak płacić niższą cenę za G12?

Od kiedy w ramach liberalizacji polskiego rynku zostało umożliwione zmienianie sprzedawcy prądu wielu nowych sprzedawców prądu oferuje znacznie niższe ceny, niż TAURON (oraz firmy takie, jak ENEA, ENERGA, PGE czy RWE, powiązane z dostawcami prądu).

Jak mniej płacić za prąd? Jednym ze sposobów jest zmiana sprzedawcy prądu na jednego z tańszych sprzedawców. Wymaga to porównania cennika TAURONu z cennikami innych sprzedawców.

Dowiedz się również, jak zmniejszyć zużycie prądu w swoim domu.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę