Cennik PGE dla taryfy G12

Cennik PGE dla taryfy G12

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Jaki jest cennik taryfy G12 w ofercie firmy PGE? Poniżej znajdziesz informacje dotyczące ceny za kilowatogodzinę (kWh) oraz innych opłat pobieranych przez tego sprzedawcę jak również inne informacje o tej taryfie energii elektrycznej.

Główne informacje o taryfie G12

Do kogo jest skierowana taryfa G12? Jest to taryfa dla gospodarstw domowych o dwustrefowym rozliczeniu, czyli że w ciągu doby obowiązują dwie stawki za kWh – tańsza cena za zużycie prądu w godzinach nocnych i droższa cena za zużycie prądu w godzinach dziennych. Przeczytaj też o różnicach między taryfami G12 a G11.

Jeżeli budujesz dom lub inną nieruchomość na użytek prywatny, to odpowiednią taryfą dla Ciebie na czas budowy jest prąd budowlany – odpowiednikiem dwustrefowej taryfy jest wtedy taryfa C12a lub C12b.

Ceny PGE dla taryfy G12

Poznaj cennik PGE dla taryfy G12 – znajdziesz tu informacje zarówno na temat ceny za energię czynną jak i na temat opłat handlowych.

Jak oszczędzać na prądzie?

Od 2007 roku można zmieniać sprzedawcę energii elektrycznej na jednego z nowych sprzedawców. Nowi sprzedawcy oferują często niższe ceny od firmy PGE (oraz firm takich, jak ENEA, ENERGA, RWE czy TAURON, powiązanych z operatorami sieci dystrybucyjnej, czyli firmami zajmującymi się dystrybucją energii elektrycznej w Polsce).

Jednym ze sposobów na niższe rachunki za prąd jest dlatego zmiana sprzedawcy prądu na jednego z tańszych sprzedawców.

Dowiedz się również, jak oszczędzać prąd.

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę