Taryfa G11 cennik ENERGA

Taryfa G11 cennik ENERGA

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Jakie są ceny sprzedawcy prądu ENERGA dla taryfy G11? Dowiedz się, jakie są ceny za kilowatogodzinę (kWh) u tego sprzedawcy i dostawcy prądu oraz przeczytaj inne ważne informacje dotyczące tej taryfy energii elektrycznej.

Główne informacje o taryfie G11

Do kogo jest skierowana, dla kogo jest odpowiednia taryfa G11? Jest to taryfa całodobowa (o jednostrefowym rozliczeniu) dla gospodarstw domowych. Jednostrefowe rozliczenie oznacza, że przez wszystkie godziny doby płacimy jedną cenę za kWh. Jest to więc bardzo prosta w zrozumieniu i w użyciu taryfa prądu, przez co jest ona bardzo popularna.

W przeciwieństwie do taryf dwustrefowych (czyli na przykład taryfy G12 lub G12w) w przypadku taryfy G11 nie zachodzi konieczność dokładnego planowania, kiedy najlepiej korzystać z energochłonnego sprzętu aby wykorzystać niższą stawkę za kWh.

Jeżeli jako klient indywidualny budujesz dom lub inną nieruchomość, to odpowiednią taryfą dla Ciebie na czas budowy jest tak zwany prąd budowlany.

Ceny ENERGI dla taryfy G11

Poznaj ceny za kWh dla całodobowej taryfy G11 w ofercie ENERGI!

Jak płacić niższą stawkę za taryfę G11?

Czy wiesz, że od 2007 roku można zmieniać sprzedawcę energii elektrycznej i wybierać pomiędzy wieloma sprzedawcami. Wielu nowych sprzedawców oferuje niższe ceny, niż ENERGA (oraz firmy takie, jak ENEA, PGE, RWE czy TAURON, powiązane z dostawcami prądu, czyli firmami zajmującymi się dystrybucją energii elektrycznej).

Dlatego jednym z głównych sposobów na płacenie niższych rachunków za energię elektryczną jest zmiana sprzedawcy energii elektrycznej na jednego z tańszych sprzedawców. Przeczytaj więcej o tym, jak porównywać oferty sprzedaży prądu i na co zwracać uwagę przy zmianie sprzedawcy prądu.

Dowiedz się również, jak oszczędzać prąd i jak zmniejszyć swoje zużycie!

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę