Taryfa G11 cennik TAURON

Taryfa G11 cennik TAURON

Chcesz żeby Twoja firma mniej płaciła za prąd? Prześlij nam swój rachunek za prąd na adres: [email protected], przedstawimy Ci Tańszą ofertę.

Jakie są ceny energii elektrycznej TAURONu w taryfie G11? Dowiedz się, jakie są ceny za kilowatogodzinę (kWh) u tego sprzedawcy prądu oraz przeczytaj inne ważne informacje dotyczące tej taryfy energii elektrycznej.

Główne informacje o taryfie G11

Dla kogo jest odpowiednia taryfa G11? Jest to taryfa jednostrefowa (przez wszystkie godziny doby płacimy jedną cenę za kWh) dla gospodarstw domowych. Jest to więc bardzo prosta w użyciu i popularna taryfa prądu.

Jest to o tyle prosta taryfa, że, w przeciwieństwie do taryf G12 lub G12w, nie musimy planować, o której godzinie używamy najbardziej energochłonnych urządzeń w naszym mieszkaniu (czyli pralki, zmywarki czy innego sprzętu AGD).

Pamiętaj, że jeżeli jako klient indywidualny budujesz dom lub inną nieruchomość, to odpowiednią taryfą dla Ciebie na czas budowy jest tak zwany prąd budowlany.

Ceny TAURONu dla taryfy G11

Poznaj ceny taryfy G11 w ofercie TAURONu!

Jak płacić niższą cenę za taryfę G11?

Od 2007 roku istnieje możliwość zmiany sprzedawcy energii elektrycznej i wyboru pomiędzy wieloma sprzedawcami. Niektórzy sprzedawcy oferują znacznie niższe ceny, niż TAURON (oraz firmy takie, jak ENEA, ENERGA, PGE czy RWE, powiązane, podobnie jak TAURON, z OSD, czyli dostawcami prądu).

Jednym z najlepszych sposobów na niższe rachunki za energię elektryczną jest więc zmiana sprzedawcy prądu i wybór tańszego sprzedawcy. Przeczytaj więcej o tym, jak porównywać oferty i na co zawsze zwracać uwagę.

Dowiedz się również, jak skutecznie oszczędzać prąd w Twoim domu!

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę