Multimedia Polska Energia

Multimedia Polska Energia

Ocena
4.5
Oceny
Cena
Jakość
Bezpieczeństwo
Serwis
Podsumowanie

Mocne strony

Sprawdzony sprzedawca, działajacy od ponad 10 lat Oddziały w całej Polsce.

Słabe strony

Brak staconarnego punktu obsługi klienta

Ogólna opinia

Ogólnie firma jest polecane przez użytkowników, którzy doceniają niskie ceny

Multimedia Polska Energia (Multimedia Polska S.A.) jest alternatywnym sprzedawcą prądu od 2013 roku z siedzibą w Gdańsku. Oferta skierowana jest głównie dla klientów indywidualnych. W dodatku, jako podmiot grupy kapitałowej Multimedia Polska, w niektórych miastach firma proponuje łączenie oferty elektrycznej z usługami telekomunikacyjnymi.

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

Profil firmy Multimedia Polska S.A.

Multimedia Polska Energia (Multimedia Polska S.A.) sprzedaje energię elektryczną od grudnia 2013 roku. Należy do Grupy Multimedia Polska, która specjalizuje się w usługach telekomunikacyjnych (telefon, internet, telewizja) dla prawie miliona użytkowników w Polsce. Andrzej Rogowski pełni Funkcje Prezesa Zarządu spółki Multimedia Polska S.A..
Firma odsprzedaje odbiorcom końcowym prąd kupowany hurtowo na giełdzie energii elektrycznej dzięki koncesji uzyskanej od Urzędu Regulacji Elektryki po liberalizacji rynku energii elektrycznej. Prąd jest więc ten sam jak u każdego innego sprzedawcy, różni się tylko oferta, a przede wszystkim cena.

Razem z firmami OrangePlus oraz Novum, Multimedia Polska Energia proponuje dla zainteresowanych klientów, połączenie oferty energetycznej z pakietem telekomunikacyjnym (telefon, internet).

W 2014 roku, prąd kupowany przez Multimedia Polska Energia Sp. z o.o. pochodzi z następujących surowców :

Struktura paliw zużytych do wytworzenia energii elektrycznej dlaMultimedia Polska EnergiaWęgiel kamiennyWęgiel brunatnyGaz ziemnyInneOdnawialne źródłaenergii11%32%53%

Task Hours per Day
Węgiel kamienny 53
Węgiel brunatny 32
Gaz ziemny 3
Inne 1
Odnawialne źródła energii 11

Multimedia Polska Energia Sp. z o.o. : Cennik energii elektrycznej

Oferta dla domu

Grupa taryfowa Strefa Cena za energię elektryczną brutto(zł/kWh) Comiesięczna opłata handlowa brutto (zł/m-c)
G11 Całodobowa 0,3567 8,61
G12, G12w, G12n, G12e, G12g Dzień 0,4125 9,84
Noc 0,2736
G12r Strefa szczytowa 0,4736 9,84
Strefa pozaszczytowa 0,2226
G13 Strefa przedpołudniowa 0,3936 9,90
Strefa popołudniowa 0,5613
Strefa reszta doby 0,3030

W ramach nowych ofert na 24 lub 36 miesięcy, Multimedia Polska Energia proponuje upust w wysokości odpowiednio 10% lub 20% w ciągu 6 pierwszych miesięcy umowy. Ponadto, w ramach tej oferty promocyjnej, klient jest także zwolniony z opłat handlowych.

Oferta łączona Internet + Telewizja + Prąd

Będąc głównie dostawcą usług telekomunikacyjnych (telefonia, internet, telewizja), Multimedia Polska oferuje 3 Pakiety abonamentowe, które łączą zarówno Internet i Telefon, Telewizję oraz energię elektryczną. Pakiety te wiążą się z oszczędnościami na fakturze za internet+telewizję. Aby korzystać z tego promocyjnego pakietu łączonego, należy podpisać umowę na sprzedaż usług telekomunikacyjnych (z dodatkowymi opcjami) oraz drugą umowę na sprzedaż prądu i podpisać zgodę na korzystanie z faktur elektronicznych.

map-polska-multimedia-polska-energia Multimedia Polska Energia

UWAGA: Korzystanie z pakietu łączonego jest możliwe tylko w miejscowościach, w których Multimedia Polska Energia może sprzedawać usługi telekomunikacyjne (zob. miasta na mapie po prawej). Natomiast sprzedaż prądu jest możliwa na terenie całej Polski.

Multimedia Polska Energia Sp. z o.o. : Cennik energii elektrycznej dla firm

Dla klientów biznesowych, Multimedia Polska Energia przewiduje sprzedaż prądu w warunkach dopasowanych na miarę do każdego. Dlatego aby otrzymać ciekawą ofertę, Multimedia Polska Energia zachęca do bezpośredniego kontaktu aby omówić ceny i warunki ewentualnej umowy.

Multimedia Polska Energia : Opinie

Firma Multimedia Polska Energia wydaje się rzetelnym sprzedawcą energii elektrycznej, co potwierdzają opinie w sieci (prasa, forum). W dodatku, firma otrzymała od Towarzystwa Obrotu Energią (TOE)tytuł certyfikowanego sprzedawcy energii.
Ceny są wprawdzie niewiele niższe od konkurencji, jednak pakiety promocyjne przykładają się do atrakcyjności oferty. Możliwość z korzystania z faktur elektronicznych (e-faktura) oraz z internetowego Biura Obsługi klienta (eBOK) stwarza praktyczną ofertę.

Kontakt do Multimedia Polska Energia Sp. z o.o.

Adres siedziby Multimedia Polska Energia Sp. z o.o. : ul. Tadeusza Wendy 7/9, 81-341 Gdynia

Infolinia Multimedia Polska Energia

Telefon do biura obsługi klienta (bok): +48 345 345 345
Infolinia: 244 244 244
Informacja Mail: [email protected]
Więcej informacji o procedurze zmiany sprzedawcy prądu w naszej sekcji Często zadawane pytania.

Na stronie firmy znajduje się sekcja “Wzory dokumentów”, w której użytkownicy mogą znaleźć m.in. wzór umowy sprzedaży energii elektrycznej, regulamin i ogólne warunki sprzedaży, formularz wypowiedzenia umowy oraz dokument o dobrych praktykach sprzedawców energii elektrycznej .

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla domu

Sprawdź inne taryfy!

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę