Energia dla Firm

Energia dla Firm

Ocena
3.5
Oceny
Cena
Jakość
Bezpieczeństwo
Serwis
Podsumowanie

Mocne strony

Sprawdzony sprzedawca, działajacy od ponad 10 lat Oddziały w całej Polsce.

Słabe strony

Brak staconarnego punktu obsługi klienta

Ogólna opinia

Ogólnie firma jest polecane przez użytkowników, którzy doceniają niskie ceny

Czy wiesz że Twoja firma może płacić mniejsze rachunki za prąd ? Wyślij nam fakturę energii, lub taryfę i zużycie energii w MWh Twojej firmy na [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Spółka z rocznym zużyciem 132 MWh może zaoszczędzić 5 097,45 zł netto rocznie zmieniając sprzedawcę energii. Zmiana sprzedawcy prądu jest z nami prosta i bezpłatna.

Energia dla firm Sp. z o.o. jest sprzedawcą prądu działającym na polskim rynku od kwietnia 2010 roku. Firma jest członkiem Towarowej Giełdy Energii i jest jednym z wielu alternatywnych sprzedawców i dostawców energii elektrycznej w Polsce. Od czasu liberalizacji rynku energetycznego w Polsce w kwietniu 2007 roku, działalność handlowa i dystrybucyjna energii elektrycznej zostały rozdzielone. Klient ma dzisiaj możliwość wyboru firmy, która sprzedaje energię elektryczną na warunkach dla niego najkorzystniejszych.

Ceny prądu – Energia dla firm – dla gospodarstw domowych

Oferta dostawcy Energia dla firmPrąd (cena brutto)
Dla gospodarstw domowych: produktZawsze taniej – gwarancja najniższej ceny +”Umowa na 5 lat: z usługą energetyk 24/7 gratis – darmowa interwencja elektryka i naprawy instalacji elektrycznej w wyniku przepięcia z rabatem 20% za energię elektryczną zużytą przez pierwsze 12 miesięcy :

– 0,3123 zł/kWh za taryfę całodobową (dzień i noc) / taryfa dwustrefowa G12 0,3491zł/kWh w dzień i 0,2344 zł/kWh w nocy/ weekendowa taryfa dwustrefowa G12w 0,3501 zł/kWh w dzień i 0,2657 zł/kWh w nocy / taryfa G12n 0,3326 zł/kWh w dzień i 0,2641 zł/kWh w nocy + 9,90zł opłata handlowa miesięczna.

Dodatkowy rabat “Gwarancja Najniższej Ceny Plus” – gwarancja obniżenia ceny oferty do poziomu konkurencji w przypadku w którym klient znajdzie korzystniejszą ofertę na rynku – gwarantowana przez okres do dwunastu miesięcy od momentu zużycia przez klienta więcej niż 30 MWh.

Sprzedawca Prądu Energia dla firm:

“Energia dla firm” Sp. z o.o. jest sprzedawcą energii elektrycznej, który działa na polskim rynku od kwietnia 2010 roku. Według firmy korzystało z jej usług ponad 38 tysięcy klientów, w tym miasto Radom. Firma jest członkiem Towarowej Giełdy Energii i posiada koncesję od Urzędu Regulacji Energetyki (URE) na sprzedaż energii elektrycznej i gazu do 2030 roku. Według danych firmy, w 2013 roku “Energia dla Firm” miała przychody powyżej 300 milionów złotych. Jej strategia jest oparta na rozwoju innowacyjnym i podnoszeniu jakości usług klienta.

“Energia dla firm” kontakt: telefon do Energii dla firm – 801 415 415, od Poniedziałku do Piątku od 8:00 do 19:00.

Siedziba: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę