Energetyczne Centrum

Energetyczne Centrum

Ocena
4.5
Oceny
Cena
Jakość
Bezpieczeństwo
Serwis
Podsumowanie

Mocne strony

Sprawdzony sprzedawca, działajacy od ponad 10 lat Oddziały w całej Polsce.

Słabe strony

Brak staconarnego punktu obsługi klienta

Ogólna opinia

Ogólnie firma jest polecane przez użytkowników, którzy doceniają niskie ceny

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

energetyczne-centrum-logo Energetyczne Centrum

Energetyczne Centrum S.A. jest sprzedawcą prądu i paliwa gazowego w Polsce od 2011 roku. Firma jest częścią grupy kapitałowej Energy Supplier No1, która działa na rynkach Europy Środkowej. Według danych firmy Energetyczne Centrum S.A., ponad 150 tysięcy odbiorców wybrało jej ofertę, stawiając ją na pozycji lidera alternatywnych sprzedawców prądu i paliwa gazowego w Polsce. Firma jest jednym z wielu alternatywnych sprzedawców i dostawców energii elektrycznej w Polsce, którzy pojawili się na rynku energii elektrycznej po jego liberalizacji w 2007 roku. Od tej pory, historyczni dostawcy prądu konkurują na rynku sprzedaży energii elektrycznej z innymi, nowymi firmami jak “Energetyczne Centrum S.A.”. Klient ma więc wybór między różnymi sprzedawcami energii.

Ceny prądu – Energetyczne Centrum – dla gospodarstw domowych na obszarach ENEA, ENERGA, PGE, TAURON

Rodzaj oferty dostawcy Energetyczne Centrum Prąd (cena brutto)
Dla gospodarstw domowych (umowa 3-letnia): – Od 1 do 12 miesiąca: 0,2952 zł/kWh za taryfę całodobową (dzień i noc)/ taryfa dwustrefowa G12 0,3335 zł/kWh w szczycie (dni w tygodniu) i 0,2173 zł/kWh poza szczytem (noc i weekendy) + 3,69 zł opłata handlowa miesięczna za każdy punkt poboru energii/ 2,46 zł opłata handlowa miesięczna za e-fakturę.

– Od 13 miesiąca: 0,3112 zł/kWh za taryfę całodobową (dzień i noc)/ taryfa dwustrefowa G12 0,3604 zł/kWh w szczycie (dni w tygodniu) i 0,2620 zł/kWh poza szczytem (noc i weekendy) + 3,69 zł opłata handlowa miesięczna za każdy punkt poboru energii/ 2,46 zł opłata handlowa miesięczna za e-fakturę.

 

Ceny prądu – Energetyczne Centrum – dla gospodarstw domowych na obszarze RWE

Rodzaj oferty dostawcy Energetyczne Centrum Prąd (cena brutto)
Dla gospodarstw domowych (umowa 3-letnia): – Od 1 do 48 miesiąca: 0,3075 zł/kWh za taryfę całodobową (dzień i noc)/ taryfa dwustrefowa G12 0,3259 zł/kWh w szczycie (dni w tygodniu) i 0,2878 zł/kWh poza szczytem (noc i weekendy) + 5,28 zł opłata handlowa miesięczna za każdy punkt poboru energii i 4,05 zł opłata handlowa miesięczna za e-fakturę.

– Po 49 miesiąca: 0,3321 zł/kWh za taryfę całodobową (dzień i noc)/ taryfa dwustrefowa G12 0,3690 zł/kWh w szczycie (dni w tygodniu) i 0,2952 zł/kWh poza szczytem (noc i weekendy) + 5,28 zł opłata handlowa miesięczna za każdy punkt poboru energii i 4,05 zł opłata handlowa miesięczna za e-fakturę.

Ceny prądu – Energetyczne Centrum – dla gospodarstw domowych na obszarze TAURON GZE 

Rodzaj oferty dostawcy Energetyczne Centrum Prąd (cena brutto)
Dla gospodarstw domowych (umowa 3-letnia): – Od 1 do 48 miesiąca: 0,3075 zł/kWh za taryfę całodobową (dzień i noc)/ taryfa dwustrefowa G12 0,3690 zł/kWh w szczycie (dni w tygodniu) i 0,2952 zł/kWh poza szczytem (noc i weekendy) + 4,90 zł opłata handlowa miesięczna za każdy punkt poboru energii i 3,67 zł opłata handlowa miesięczna za e-fakturę.

– Po 49 miesiąca: 0,3321 zł/kWh za taryfę całodobową (dzień i noc)/ taryfa dwustrefowa G12 0,3604 zł/kWh w szczycie (dni w tygodniu) i 0,2952 zł/kWh poza szczytem (noc i weekendy) + 4,90 zł opłata handlowa miesięczna za każdy punkt poboru energii i 3,67 zł opłata handlowa miesięczna za e-fakturę.

Profil firmy

Energetyczne Centrum S.A. jest alternatywnym sprzedawcą prądu i paliwa gazowego. Posiada koncesję od Urzędu Regulacji Energetyki (URE). Firma prowadzi działalność na terenie całej Polski od 2011 roku. Jest częścią grupy kapitałowej Energy Supplier No1, która ma oddziały w Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Polsce. Odbiorcami oferty Energetycznego Centrum są gospodarstwa domowe i firmy. Według danych Energetycznego Centrum S.A., ponad 150 tysięcy odbiorców wybrało jej ofertę stawiając ją na pozycji lidera alternatywnych sprzedawców prądu i paliwa gazowego. Firma ta, również proponuje swoim klientom pakiety opieki medycznej z firmą LUXMED oraz dostęp do pomocy specjalistów z różnych dziedzin w przypadku awarii w domu dzięki współpracy z firmą AXA ASSISTANCE.

Kontakt Energetyczne Centrum – Telefon Energetyczne Centrum:

Siedziba: ul. Bokserska 43, 02-690, Warszawa

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę