Elektrix

Elektrix

Ocena
3
Oceny
Cena
Jakość
Bezpieczeństwo
Serwis
Podsumowanie

Mocne strony

Sprawdzony sprzedawca, działajacy od ponad 10 lat Oddziały w całej Polsce.

Słabe strony

Brak staconarnego punktu obsługi klienta

Ogólna opinia

Ogólnie firma jest polecane przez użytkowników, którzy doceniają niskie ceny

Elektrix Sp. z o.o. jest alternatywnym sprzedawcą prądu i gazu, z ofertą skierowaną do firm. Prezesem Elektrix jest Andrzej Wilamowski. Elektrix stara się o pozytywne opinie klientów opierając swoją strategię na niskiej i stałej cenie prądu.

Profil firmy Elektrix

Elektrix Sp. z o.o. funkcjonuje jako przedsiębiorstwo energetyczne od 2001 roku. Głównym przedmiotem działalności firmy jest handel energią elektryczną i gazem ziemnym. Firma ofertuje sprzedaż energii elektrycznej i paliw gazowych do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Elektrix posiada również status Operatora Systemu Dystrybucyjnego i zarządza własną siecią energetyczną na terenie strefy “Łucznik” w Radomiu.

Spółka Elektrix jest aktywna na międzynarodowych rynkach energii elektrycznej i posiada status Członka Towarowej Giełdy Energii S.A. Maklerzy firmy na co dzień zajmują się handlem na rynku giełdowym poszukując najlepszych propozycji cenowych i tworząc najlepszą ofertę firmy Elektrix. Firma posiada oddział w Czechach, jak również udziały w spółce ATW Kapital GmbH działającej na rynku niemieckim. Wspólnie z Lafarge Holcim S.A. Elektrix utworzył spółkę Energo Strefa, która ma na celu prowadzenie gospodarki ubocznymi produktami spalania z węgla kamiennego z korzyścią dla środowiska.

Nazwy firm mogą okazać się mylne. Ważne jest nie mylić “Elektrix sp. z o.o.” -o której obecnie mowa- z drugą firmą o nazwie “Elektrix Instalacje Budowlane”. Pierwsza firma ma siedzibę w Warszawie i jest zarządzana przez Pana Andrzeja Wilamowskiego, Prezesa spółki i założyciela. Firma działa wyłącznie w sektorze energetycznym jako sprzedawca prądu i gazu. Natomiast druga firma, Pana Roberta Szymaszka, zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych na terenie Bielsko-Białej i nie ma nic wspólnego z warszawskim sprzedawcą.

Elektrix : Cennik energii elektrycznej dla firm

Oferta prądu Elektrix jest bardzo prosta : składa się z jednej taryfy całodobowej, według niniejszego cennika. W ofercie Elektrix jest także gwarancja niezmienności ceny do końca 2017 roku. Ewentualne dostosowania mogą być podjęte indywidualnie według potrzeb klienta.

Cena za energię elektryczną netto (zł/kWh )Cena za energię elektryczną brutto (zł/kWh)
0,25100,308

Dodatkowa opłata handlowa w wysokości 10,00 zł zł/miesiąc netto czyli 12,30 zł/miesiąc brutto.

Firma Elektrix proponuje również indywidualną wycenę prądu dla klientów z zużyciem powyżej 150 MWh rocznie. Firma również wykonuje instalację systemówfotowoltaicznych.

Procedura zmiany sprzedawcy energii elektrycznej na korzyść Elektrix jest prosta. Najpierw zawiera się umowę z Elektrix, następnie podpisuje się dokument udzielający firmie pełnomocnictwo do wypowiedzenia umowy z dotychczasowym sprzedawcą oraz do zawarcia umowy dystrybucyjnej z lokalnym OSD. Przed upływem 21 dni od zawarcia umowy zmiana zostaje sformalizowana bez żadnego postępowania ze strony klienta. Klient dostaje fakturę z rozliczeniem końcowym od dotychczasowego sprzedawcy i rozpoczyna zużycie prądu w ramach nowej umowy.
Więcej informacji o procedurze zmiany sprzedawcy prądu w naszej sekcji Często zadawane pytania.

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

Elektrix : Opinie

Elektrix buduje wizerunek solidnej firmy, która stosuje nieco niższe ceny w porównaniu z tradycyjnymi sprzedawcami. Od 2009 roku bierze udział w programie “Rzetelna Firma”. Otrzymała kilkakrotnie certyfikat “Wiarygodności biznesowej” (2012,2013) oraz “Solidna Firma” (2013). W dodatku należy podkreślić bardzo uprzejmą i kompetentną obsługę telefoniczną.

Kontakt do firmy Elektrix

Adres siedziby : ul. Bukietowa 5 lok. U1, 02-650 Warszawa

Elektrix : Infolinia

Infolinia biura obsługi klienta (bok): (+48) 22 844 71 33
Informacja Mail: [email protected]

Taryfy dla biznesu i domu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę