Skip to main content

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Po Prostu Energia S.A. jest jednym z nowych sprzedawców prądu w Polsce, którzy pojawili się na rynku energii elektrycznej po jego liberalizacji w kwietniu 2007 roku. Odbiorca ma dzisiaj możliwość wyboru firmy, która sprzedaje energię elektryczną na warunkach dla niego najkorzystniejszych.

Firma Po Prostu Energia działa pod marką handlową Po Prostu Prąd i posiada koncesję na obrót energią elektryczną wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki (URE) 20 lipca 2017 roku. Firma należy do szwajcarskiej grupy ALPIQ posiadającej elektrownie konwencjonalne, atomowe, wodne i wiatrowe oraz elektrociepłownie w Szwajcarii, we Francji, we Włoszech, w Hiszpanii, w Bułgarii, w Czechach i na Węgrzech. Firma prowadzi obrót energią elektryczną w większości krajów Unii Europejskiej i w Europie. Firma Alpiq powstała w 2009 roku jako połączenie szwajcarskich firm energetycznych Aare-Tessin Ltd i Energie Ouest Suisse istniejących od 1894 i 1919 roku. Polska filia Po Prostu Energia S.A. weszła na polski rynek z atrakcyjną ofertą sprzedaży energii elektrycznej dla osób indywidualnych (taryfa G) oraz dla małych i średnich firm (taryfa C). Po Prostu Prąd proponuje umowy jedynie na 12 miesięcy i umożliwia podpisanie umowy sprzedaży energii przez internet.

Obecność firmy ALPIQ w Europie. Źródło: główna strona internetowa firmy ALPIQ

Ceny prądu Po Prostu Prąd - sprzedawca prądu dla domu

Rodzaj oferty dostawcy Po Prostu Prąd Prąd (ceny netto i brutto)

Dla gospodarstw domowych:

Umowa na rok: 0,2000 zł/kWh netto bez opłat handlowych czyli 0,2460 zł/kWh brutto bez opłat handlowych dla taryf G11, G11S, G12, G12W, G12A, G12N, G12G, G12R (w przypadku taryf dwustrefowych ta sama cena zobowiązuje przez całą dobę). 12-miesięczny okres umowy z możliwością przedłużania na korzystnych warunkach. Gwarancja stałej ceny przez cały okres trwania umowny.

Dla firm

Umowa na rok: 0,2200 zł/kWh netto bez opłat handlowych czyli 0,2706 zł/kWh brutto bez opłat handlowych dla taryf C11, C12A i C12B (w przypadku taryf dwustrefowych ta sama cena zobowiązuje przez całą dobę). 12 miesięczny okres umowy z możliwością przedłużania na korzystnych warunkach. Gwarancja stałej ceny przez cały okres trwania umowny.

Podane ceny są promocyjną ofertą obowiązującą tylko do 29.10.2017 r. Po Prostu Energia S.A. zastrzega sobie prawo do przedłużenia oferty promocyjnej.

Profil firmy Po Prostu Energia

Po Prostu Prąd jest marką handlową firmy Po Prostu Energia S.A . Spółka zarejestrowana jest w Warszawie przy ul. Aleja Armii Ludowej 26 z kapitałem 6 mln 700 tys. zł, opłaconym w całości. Po Prostu Energia S.A. posiada koncesję wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki oraz wszystkie niezbędne zgody i uprawnienia. Firma należy do szwajcarskiej grupy ALPIQ, która działa w Polsce od 16 lat. ALPIQ jest wiodącym producentem i sprzedawcą energii elektrycznej w Szwajcarii i w 29 innych krajach europejskich.

Firma proponuje zawarcie umów na sprzedaż energii elektrycznej przez internet. Klient otrzymuje projekt umowy na adres mailowy, który może zaakceptować SMS-em lub przelewem bankowym. Po zaakceptowaniu umowy firma Po Prostu Energia zajmuje się wszystkimi formalnościami wypowiedzenia umowy z poprzednim sprzedawcą. Strategia firmy opiera się na niskich cenach i na wprowadzeniu nowych standardów obsługi klienta na rynku energii elektrycznej.

Jesteś zainteresowany ofertą Po Prostu Prąd dla Ciebie lub dla Twojej firmy? Napisz do nas: [email protected] przedstawimy Ci szczegóły oferty i odpowiemy na Twoje pytania w przeciągu pół godziny.

Back to top
The website encountered an unexpected error. Please try again later.
TypeError: Argument 1 passed to Drupal\block\BlockViewBuilder::view() must implement interface Drupal\Core\Entity\EntityInterface, integer given, called in /var/www/html/modules/php/php.module(81) : eval()'d code on line 6 in Drupal\block\BlockViewBuilder->view() (line 70 of core/modules/block/src/BlockViewBuilder.php).