Skip to main content

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

...

Marka "Pewna energia" połączyła się z marką alternatywnego sprzedawcy energii elektrycznej "Energia dla firm". Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki "Energia dla firm" pod tym linkiem.

Profil byłej marki sprzedaży prądu Pewna Energia

"Pewna energia" to była marka spółki "Energia dla firm". "Energia dla firm" Sp. z o.o. jest sprzedawcą energii elektrycznej działającym na polskim rynku od kwietnia 2010 roku. Według firmy korzystało z jej usług ponad 38 tysięcy klientów, w tym miasto Radom. Firma jest członkiem Towarowej Giełdy Energii i posiada koncesję od Urzędu Regulacji Energetyki (URE) na sprzedaż energii elektrycznej i gazu do 2030 roku. Według danych firmy, w 2013 roku Energia dla Firm miała przychody powyżej 300 milionów złotych. Jej strategia jest oparta na rozwoju innowacyjnym i podnoszeniu jakości usług.

Energia dla firm Kontakt - Energia dla firm:

Centrum obsługi klienta: 801 415 515/22 276 25 36 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00)

e-mail:[email protected]

Siedziba:Energia dla firm S.A., ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa

Back to top