Skip to main content

Masz firmę i chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd? Wyślij fakturę za prąd Twojej firmy na adres : [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Zmieniając sprzedawcę prądu można zaoszczędzić do 30% na rachunkach za prąd. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

ePower jest jednym z nowych, alternatywnych sprzedawców prądu w Polsce, którzy pojawili się na rynku energii elektrycznej po jego liberalizacji w kwietniu 2007 roku. Klient ma dzisiaj możliwość wyboru firmy, która sprzedaje energię elektryczną na warunkach dla niego najkorzystniejszych. Firma ePower.pl powstała w 2013 roku i rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku. Firma proponuje swoim klientom zawarcie jednej umowy na rok z gwarantowaną ceną prądu.

Ceny prądu ePower - sprzedawca prądu dla gospodarstw domowych i dla firm

Rodzaj oferty dostawcy ePower Prąd (cena Brutto)

Dla gospodarstw domowych:

Umowa na rok: 0,3444 zł/kWh bez opłat handlowych. W zależności od wielkości zużycia cena może się obniżyć.

Dla firm

0,3936 zł/kWh bez opłat handlowych. W zależności od wielkości zużycia cena może się obniżyć.

Usługa e-licznik e-licznik jest licznikiem instalowanym przez firmę ePower za darmo u klientów, których roczne zużycie przekracza 25 MWh. E-licznik pozwala wystawić faktury co miesiąc według rzeczywistego zużycia, udostępniając klientowi dane zużycia na bierząco na jego eBok-u i udostępniając usługę alertów SMSowych w przypadku przekroczenia określonego przez klienta limitu zużycia. Klienci zużywający miesięcznue poniżej 25 MWh miesięcznie mogą zamówić tę usługę za miesięczną opłatę 50zł + VAT.

Profil firmy ePower.pl

ePower.pl jest marką handlową spółki Empower Energy, która posiada koncesję wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki (URE) nr 23260. Firma proponuje zawarcie umowy w 15 minut, przez internet lub telefonicznie, na okres roczny i z gwarantowaną ceną za kWh. Firma proponuje wypełnić formularz internetowy za klienta. Otrzymując projekt umowy na adres mailowy wystarczy, że klient ją zaakceptuje, aby firma się zajeła wszystkimi formalnościami wypowiedzenia umowy poprzedniemu sprzedawcy i dokumentacją z nowym operatorem systemu dystrybucyjnego. Firma kupuje prąd hurtowo na polskim rynku i odsprzedaje go detalicznie. Jej strategia opiera się na niskich cenach i na wprowadzeniu nowych standardów obsługi klienta na rynku energii elektrycznej.

E-Power.pl kontakt: telefon do E-Power.pl - 22 300 55 55 od Poniedziałku do Piątku od 8:00 do 19:00.

Siedziba: Stadion Narodowy Al. Ks. J.Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Mail: [email protected]

Back to top