Skip to main content

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

Mieszkasz w Katowicach i potrzebujesz załatwić sprawę z Twoim sprzedawcą i dostawcą prądu TAURON? W obecnym artykule znajdziesz wszelkie dane kontaktowe do TAURON-a aby załatwić sprawy związane z dostawą i sprzedażą prądu: numery na infolinię, informacje o najbliższych biurach obsługi klienta, numer telefonu awaryjnego. Znajdziesz również informacje o cenniku sprzedaży prądu grupy TAURON. Sprawdź też ogólne informacje o Grupie TAURON i opinie użytkowników.

TAURON jest dostawcą prądu na terenie Katowic.

Infolinia do TAURON Sprzedaż i Dystrybucja - również w Katowicach: (+48) 555 444 555 (godziny otwarcia: pon.- piątek 07:00-18:00):

Przed rozmową warto mieć przy sobie swój numer PESEL oraz numer Klienta (jeżeli już jesteś klientem TAURON) aby skuteczniej załatwić Twoją sprawę. Opłata za połączenie: zwykłe połączenie zgodnie z taryfą operatora.

  • Dlaczego warto dzwonić na infolinię TAURON? Dzwoniąc na infolinię możesz sprawdzić jakie są oferty dla klientów indywidualnych i dla firm, jaki jest cennik prądu i taryfy TAURON (G11, G12, C11 dla małych firm, taryfa dzienna, taryfa nocna, informacje o przyłączeniu do sieci i wyłączeniu, informacje o umowach : sprzedaży i kompleksowej, upoważnienie do zmiany sprzedawcy.

Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta numer telefonu (+48) 801 803 303 (godziny otwarcia: pon-piątek 07-00-18:00):

Mając numer PESEL oraz numer klienta szybciej załatwisz swoją sprawę. Opłata połączeniowa w cenie zwykłego połączenia telefonicznego, zgodnie z taryfą operatora.

  • Dlaczego dzwonić do T-BOKa? Aby zmienić dane osobowe na umowie, otrzymać informacje : o taryfach, zmienić taryfe, informacje o saldzie na koncie, rozliczenie i Faktury (na papierze oraz faktury elektroniczne eFaktury), infromacje o eBOK (elektroniczne Biuro Obsługi Klienta), rozwiązanie problemów z logowaniem, załatwienie spraw związanych z licznikiem (instalacja licznika, jak sprawdzić stan licznika), dostęp do elektryka 24, protokół zdawczo-odbiorczy, druki do pobrania, formularze, reklamacje, dział windykacji oraz informacje o platformie zakupowej.

Awaria w Katowicach? Dzwoń na Pogotowie Energetyczne

Awaria? Dzwoń na Pogotowie Energetyczne na numer telefonu 991
Otrzymasz również informacje o planowanych wyłączeniach w Katowicach i w okolicy

Ceny prądu sprzedawcy TAURON w Katowicach

Sprawdź ceny sprzedaży prądu firmy TAURON

Najbliższe Biura Obsługi Klienta dla mieszkańców Katowic:

  • Załatwisz następujące sprawy: informacje ogólne, sprawy umowne, przyłączenia i wyłączenia, zmiana taryfy, upoważnienie TAURON-a do zmiany sprzedawcy prądu na TAURON, druki i potrzebne formularze.

Biuro Obsługi Klienta TAURON Katowice (adres korespondencyjny)
Adres: 
ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice
Telefon: +48 32 303 0 303
Godziny otwarcia:: pd 10:00 do 17:00 w poniedziałek i w środę, od 8:00 do 14:00 we wtorek, w czwartek i w piątek.
E-mail: [email protected]

Inne Biura Obsługi Klienta Tauron w pobliżu Katowic:

TAURON Biuro Obsługi Klienta Częstochowa
Adres: ul. Mirowska 24, 42-200 Częstochowa
E-mail: [email protected]

TAURON Biuro Obsługi Klienta Nysa
Adres:
 ul. Bramy Grodkowskiej 2, 48-300 Nysa
E-mail: [email protected]

TAURON Biuro Obsługi Klienta Kłodzko
Adres:
 ul. Objazdowa 8, 57-300 Kłodzko
E-mail: [email protected]

ENERGA - Kalisz : 52.2 km
Godziny otwarcia: Mon-Fri 8-20
TAURON - Oleśnica : 58.7 km
Godziny otwarcia: Mon-Fri 7-18
ENERGA - Krotoszyn : 69.7 km
Godziny otwarcia: Mon-Fri 8-20
TAURON - Opole : 73.2 km
Godziny otwarcia: Mon-Fri 7-18
TAURON - Lubliniec : 78.0 km
Godziny otwarcia: Mon-Fri 7-18
Back to top