Praca

Praca

dobryprad-logo-1 Praca

Poszukujemy: Redaktora artykułów o tematyce energetycznej

O nas

Portal Dobryprad.pl jest młodym portalem informacyjnym stworzonym dla polskiego konsumenta energii. Naszym udziałowcem jest francuska firma internetowa Selectra, lider stron informacyjnych dla konsumentów energii na rynku francuskim. Firma Selectra jest również obecna na rynku hiszpańskim, włoskim i belgijskim. Aktualnie rozwija się w dziesięciu innych krajach na świecie. Selectra zatrudnia 115 pracowników, a w 2014 roku pośredniczyła w zawarciu ponad 100 tysięcy umów energetycznych na terenie Europy.

Opis stanowiska

Portal dobryprad.pl poszukuje redaktora do pisania treści i artykułów eksperckich. Artykuły będą opisywać polski rynek energetyczny, porównywać oferty dostawców i sprzedawców energii oraz podawać informacje praktyczne o energii elektrycznej i gazie dla polskiego konsumenta. Celem redaktora jest wzrost liczby użytkowników na stronie. Redaktor winien śledzić ewolucję liczby wizyt, dopasowując i uzupełniając dostępne informacje do zapotrzebowania użytkowników zgodnie z “best practices” w dziedzinie SEO.

Wymogi

  • Umiejętność pisania o tematach kompleksowych szybko, zwięźle i klarownie. Doskonała znajomość języka polskiego (w zakresie gramatyki i ortografii).
  • Dynamiczna, szybko ucząca się i autonomiczna osobowość, niezawodnie kończąca każdy nowy projekt w terminie i zwracająca dużą uwagę na szczegóły.
  • Proaktywne i pro-biznesowe podejście, umiejętność wychodzenia z inicjatywą i proponowania rozwiązań.
  • Znajomość rynku energetycznego i/lub HTML będą uważane za dodatkową zaletę.

Co oferujemy?

  • Praca w młodej, dynamicznej i szybko rozwijającej się polskiej firmie internetowej z międzynarodowym zapleczem.
  • Bezpośrednia współpraca z założycielami portalu dobryprad.pl i możliwość doszkolenia się w dziedzinie HTML, SEO i e-commerce w ramach pracy.
  • Możliwość pracy z domu podczas pierwszych miesięcy.

Warunki

  • Początek współpracy jak najszybciej
  • Umowa o dzieło; stawka zgodnie z profilem i doświadczeniem.

Jak złożyć aplikację?

Zainteresowanych kandydatów prosimy przesyłać CV na adres:[email protected]

Taryfy dla biznesu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
Operator: -
Zapytaj o ofertę