Skip to main content

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

Szkuasz najbliższego oddziału Biura Obsługi Klienta TAURON w mieście Wrocław? Chcesz dodzwonić się do infolinii TAURON lub zgłosić awarię? W tym artykule znajdziesz wszelkie kontakty do TAURON-a w mieście Wrocław. Dowiedz się więcej o dostawcy i sprzedawcy prądu TAURON i o opinii użytkowników TAURON.

TAURON jest dostawcą prądu na terenie Wrocławia.

Infolinia do TAURON Sprzedaż i TAURON Dystrybucja Wrocław: (+48) 555 444 555 (godziny otwarcia: pon.- piątek 07:00-18:00):

Przed rozmową przygotuj: Twój numer PESEL oraz Twój numer Klienta (jeżeli już jesteś klientem). Opłata za zwykłe połączenie zgodnie z taryfą operatora telefonicznego

  • Otrzymasz następujące informacje : oferty dla klientów indywidualnych i dla klientów biznesowych, ceny energii elektrycznej i taryfy (G11, G12, C11), przyłączenie do sieci i wyłączenie, różne rodzaje umowy sprzedaży i umowy kompleksowej, upoważnienie do zmiany sprzedawcy.

Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta numer telefonu (+48) 801 803 303 (godziny otwarcia: pon-piątek 07:00-18:00):

Aby przyspieszyć załatwienie sprawy przed rozmową miej przy sobie: Twój numer PESEL oraz Twój numer Klienta (jeżeli już jesteś klientem). Opłata za zwykłe połączenie zgodnie z taryfą operatora telefonicznego.

  • Otrzymasz następujące informacje: dane osobowe potrzebne do aktualizacji w bazie danych TAURON, informacje o taryfach, zmiany taryfowe i jak zmienić taryfę, saldo na koncie, rozliczenie i faktury/eFaktura (faktura przez internet), infromacje o eBOK (elektroniczne Biuro Obsługi Klienta) i rady w razie problemu z logowaniem, licznik, założenie licznika, stan licznika (sprawdź informacje o licznikach przedpłatowych TAURON), elektryk 24, protokół zdawczo-odbiorczy, dział windykacji, reklamacje, druki do pobrania, formularze, informacje o platformie zakupowej.

Awaria we Wrocławiu? Dzwoń na Pogotowie Energetyczne

Masz awarię w domu lub chcesz zgłosić awarię we Wrocławiu? Dzwoń na Pogotowie Energetyczne na numer telefonu:  991
Otrzymasz również informacje o planowanych wyłączeniach w Twojej dzielnicy

Ceny prądu TAURON we Wrocławiu i w całej Polsce

Sprawdź ceny sprzedaży prądu firmy TAURON

Najbliższe Biuro Obsługi Klienta dla mieszkańców Wrocławia:

  • Aby otrzymać: informacje ogólne, iformacje o umowach, informacje na temat umów kompleksowych i sprzedaży, jak przyłączyć się do sieci, jak wyłączyć prąd w przypadku przyprowadzki, zmiany w taryfach, możliwości zmiany taryfy, upoważnienie TAURON-a do zmiany sprzedawcy prądu na TAURON, druki i potrzebne formularze.

Inne Biura Obsługi Klienta Tauron w pobliżu Wrocławia:

TAURON Biuro Obsługi Klienta Częstochowa
Adres: ul. Mirowska 24, 42-200 Częstochowa
E-mail: [email protected]

TAURON Biuro Obsługi Klienta Nysa
Adres:
 ul. Bramy Grodkowskiej 2, 48-300 Nysa
E-mail: [email protected]

TAURON Biuro Obsługi Klienta Kłodzko
Adres:
 ul. Objazdowa 8, 57-300 Kłodzko
E-mail: [email protected]

TAURON Biuro Obsługi Klienta Katowice
Adres: 
ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice
E-mail: [email protected]

PGE - Siedlce : 96.2 km
PGE - Mińsk Mazowiecki : 103.3 km
PGE - Otwock : 106.2 km
PGE - Grójec : 106.3 km
PGE - Konstancin Jeziorna : 110.9 km
Back to top